30 Ağustos Zafer Parkı’nda sona gelindi
Haber
04 Eylül 2020 - Cuma 10:15
 
30 Ağustos Zafer Parkı’nda sona gelindi
Darıca Haberi
30 Ağustos Zafer Parkı’nda sona gelindi

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, ‘Modern Sosyal Tesisler’ ilkesi ile çıktığı yolda 4 mahalleyi kapsayacak olan 30 Ağustos Zafer Parkı’nın yenilenme çalışmalarında sona gelindiğini duyurdu.

Darıca’da bir yandan korona virüs tedbirleri kapsamında çalışmalar artarak devam ederken bir yandan da normalleşme sonrası hayata geçirilecek projelerin çalışması tüm hızıyla sürüyor. Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık Darıca’nın sosyal tesislerinin modernleşmesi için attığı yeni adımlar çerçevesinde yenilenmeye giden olan 30 Ağustos Zafer Parkı ve Sosyal Tesisleri’nde çalışmaların sona geldiğini duyurdu.

 

 

SÖZÜMÜZ VARDI

Belediyeye ait sosyal tesislerin daha modern hale getirilmesi için elinden gelen tüm çabayı sarf eden ve 30 Ağustos Zafer Parkı’nda devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “Göreve geldiğimizde vatandaşlarımıza sözümüz vardı. Sosyal tesislerimizin Darıca’ya yakışan bir hale gelmesi ve daha modern olması için çalışma başlattık. Bizler de sosyal tesislerimizin ihtiyaca cevap vermesi adına adımlar atıyoruz. Abdi İpekçi, Fevzi Çakmak, Kazım Karabekir ve Sırasöğütler Mahallelerimizin tam ortasında bulunan 30 Ağustos Zafer Parkı’mızın içindeki sosyal tesisimizde yenileme çalışmalarında sona yaklaştık.  

HAYIRLI OLSUN

Tüm hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uyarak, yeni konsepti ve uygun fiyat menüsüyle 30 Ağustos Zafer Parkı ve Sosyal Tesisimizi başkan yardımcılarımız ile birlikte ziyaret ederek devam eden çalışmaları inceledik. Tüm halkımızı büyük bir heyecanla yeni tesislerimizde ağırlamayı bekliyoruz. Tesisimiz Darıcamıza hayırlı olsun” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 30, Ağustos, Zafer, Parkı’nda, sona, gelindi,
Yorumlar
Haber Yazılımı