Haber Detayı
19 Ocak 2015 - Pazartesi 13:47
 
41 Genç 41 Gelecek’te DERS ZİLİ ÇALDI
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in Gebzeli gençlere yönelik özel olarak hazırlattığı ’41 Genç 41 Gelecek’ liderlik eğitimi projesinde ilk ders zili çaldı. Programın ilk haftasını İstanbul Şehir Üniversitesi’nde geçiren gençler, ‘farkındalık oluşturma ve kendini tanıma; kendine dost olmak, modern şehir hayatının olumsuzlarından korunmanın yolları’ konularını işledi.
Gebze Haberi
41 Genç 41 Gelecek’te  DERS ZİLİ ÇALDI

GEBZE VE İSTANBUL’DA SÜRECEK

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in Gebzeli gençlere yönelik özel olarak hazırlattığı ’41 Genç 41 Gelecek’ liderlik eğitimi projesinde ilk ders zili çaldı. Gebze Belediyesi ve İstanbul Şehir Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirilen projenin ilk grubunda yer alan 41 genç, eğitime başladı. Gebze ve İstanbul ayağında 5 ay kadar sürecek olan eğitimlerin ilki geçtiğimiz cumartesi günü İstanbul Şehir Üniversitesi kampusunda yapıldı.

İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

Sabahın erken saatinde Gebze Belediyesi önünden kaldırılan otobüsle İstanbul Şehir Üniversitesi’nin bulunduğu Üsküdar Altunizade’ye doğru yola çıkan gençleri kampusa gelişinde proje sorumlusu eğitimciler karşıladı. Üniversite kampusunun içerisinde bulunan yaşam boyu eğitim merkezi binasına alınan gençlere ilk olarak okul hakkında ve verilecek eğitimin detayları hakkında kapsamlı bilgiler verildi.

PROAKTİF DERSLER

Öğrenci bilgi formlarının ve eğitim materyallerinin kendilerine teslim edilen öğrenciler ilk günkü verilen eğitimlerde, ‘farkındalık oluşturma ve kendini tanıma; kendine dost olmak, modern şehir hayatının olumsuzlarından korunmanın yolları’ konularında üniversitenin proje için görevlendirdiği akademisyenler tarafından aydınlatıldı.

SORULARINA YANIT BULUYOR

Özel olarak hazırlanan sinevizyon dokümanlarıyla desteklenen eğitime katılan 41 Gebzeli genç, derslere proaktif olarak katılım sağlıyor, karşılıklı iletişim halinde sorularına yanıt buluyor. 41 Genç 41 Gelecek eğitimleri, motivasyon uygulamaları ve model kişilerle görüşme konusuyla devam edecek.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze, Belediye, Başkanı, Adnan, Köşker’in, Gebzeli, gençlere, yönelik, özel, ol
Yorumlar
Haber Yazılımı