Işık: Gücümüzü Milletten Alıyoruz
Haber
18 Haziran 2018 - Pazartesi 11:54
 
Işık: Gücümüzü Milletten Alıyoruz
Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, bayram boyunca sahada çalışarak hem vatandaşlarla bayramlaştı hem de 24 Haziran seçimleri öncesi ülkye yapılan ve yeni dönemde yapılması planlanan projeleri anlattı.
Kocaeli Haberi
Işık: Gücümüzü Milletten Alıyoruz

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, SKM programları kapsamında vatandaşlarla bir araya geldi. Programda vatandaşlara seslenen Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, AK Parti hükümeti olarak 16 yıldır Türkiye’yi 2023,2053 ve 2071 hedeflerine ulaştırmak için canla başla çalıştıklarını belirterek, “Halkımız da bizim başarımızı görmese, 16 yıldır biz sizlere hizmet ediyor olamazdık. AK Parti, gücünü milletten alan bir partidir. Kocaeli’nin köylerindeki gelişim, Türkiye’nin dört bir yanında var” dedi.

KENETLENEREK AŞACAĞIZ

 "İçeriden veya dışarıdan kardeşliğimize zarar vermeye yönelik tehditleri, ancak ve ancak birbirimizle kenetlenerek aşacağız” diyen Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, "Büyük badireler atlattık ama hep beraber olduk. ‘Yapamazlar’ dediler, yaptık. Başaramaz denilenleri başardık. Vesayetçilere ve darbecilere pabuç bırakmadık” ifadelerini kullandı. Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, daha sonra Sevindikli ve Cuma Köyü’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Işık:, Gücümüzü, Milletten, Alıyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı