Haber Detayı
25 Temmuz 2019 - Perşembe 10:52
 
Akan, 'Amacımız Çayırova'yı tanıtmak'
Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü (ÇESK) Başkanı Hasan Akan, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’yi ziyaret etti.
Spor Haberi
Akan, 'Amacımız Çayırova'yı tanıtmak'

Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü (ÇESK) Başkanı Hasan Akan, beraberindeki başkan yardımcısı Muhsin Ateş ve yönetim kurulu üyeleri Bekir Bilgiç, Muhammed Nizamoğlu, Harun Yaşaroğlu, Metin Keskinoğlu ve Muhammet Güllüce ile birlikte Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’yi ziyaret etti. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette ÇESK Başkanı milli sporcu Hasan Akan, tüm branşlarda Çayırova’yı tanıtmak, milli takıma sporcu vermek ve sporu tüm bireylere sevdirmek için çalışacaklarını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, sporun ve sporcunun her zamanda yanında olacaklarını belirterek, Belediyemiz Eğitim Spor Kulübünün tüm branşlarda başarılı sporcular yetiştireceğine inancının tam olduğunu söyledi. Çayırova’nın marka bir şehir olması için çalışmalar yaptıklarını ifade eden Başkan Çiftçi, ÇESK Başkanı Hasan Akan ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Akan,, 'Amacımız, Çayırova'yı, tanıtmak',
Yorumlar
Haber Yazılımı