Haber Detayı
07 Kasım 2019 - Perşembe 15:27
 
Altınlas Otomotiv’den dev işbirliği
Gebze Haberi
Altınlas Otomotiv’den dev işbirliği

Otomotiv sektörünün öncü markalarından Altınlas Otomotiv, örnek projelere imza atmaya devam ediyor. UNICEF Türkiye Milli Komitesi ile uzun dönem işbirliği anlaşması yapan Altınlas Otomotiv, yaşanabilir bir dünya için harekete geçti.

Altınlas Otomotiv ile UNICEF Türkiye Milli Komitesi bir yıl boyunca sürecek işbirliğine başladı. İşbirliği için Altınlas Otomotiv ve UNICEF Türkiye Milli Komitesi, Taksim Radisson Blue Otel'de imza altına alındı.  Bu işbirliği kapsamında, Altınlas Otomotiv'den dört adet Lassa&Bridgestone markalı binek lastik alan her perakende müşterisi adına UNICEF Türkiye Milli Komitesine "Tedavi Edici Besin Paketi" bağışlanacak.

UNICEF HAYAT VEREN HEDİYELER

UNICEF Türkiye Komitesi Genel Müdürü İnci Haseki, “Altınlas'ın ‘UNICEF Hayat Veren Hediyeler'e’ 1 yıllık taahhüdü çalışmaları gönüllü katkılarla yürüten UNICEF için çok değerli. Uzun süren savaşlar ve afetler nedeni ile halen milyonlarca çocuk açlık tehdidi altında. Her 15 saniyede 1 çocuğun beslenemediği için hayatını kaybettiği dünyamızda Altınlas'ın müşterileri adına bağışlayacağı "Tedavi Edici Besin Paketi" 10 çocuğun birer günlük besinini sağlayacaktır" dedi. 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Altınlas, Otomotiv’den, dev, işbirliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı