İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Gebze'de kaza!
Gebze'de kaza!
Altın kafa!     2-4
Altın kafa! 2-4
Haber Detayı
21 Ekim 2019 - Pazartesi 09:04
 
Aydın, “Bize her gün ‘Çevre’ Günü!”
Gebze Haberi
Aydın, “Bize her gün ‘Çevre’ Günü!”

Atatürkçü Düşünce Derneği Gebze Şubesi “Temiz Çevre,  Temiz Orman, Temiz İnsan” Sosyal sorumluluk projesi kapsamında orman temizliği, ağaç projelendirme-çeşitlendirme, fidan dikimi, koruma ve kollaması yaptı.

“Atatürkçü Düşünce Derneği Ormanı”nın da projenin birinci ayağı olan orman temizlenmesi gerçekleşti. Konuyla ilgili açıklama yapan ADD Gebze Şube Başkanı Sezer Nilgün Aydın, “Sosyal sorumluluk projelerimizin içinde yer alan “Atatürkçü Düşünce Derneği Orman” projemize yeniden başladık. Proje kapsamında Orman temizliği, ağaç projelendirme-çeşitlendirme, fidan dikimi, koruma ve kollama ile projemiz devam edecek. Çünkü temiz bir çevre;  ormanlarımız, içinde yaşayan canlılar ve beden, ruh sağlığımız için çok çok önemli. Ormanlarımızı seviyoruz.” dedi.

AYDIN’DAN GENÇLERE TEŞEKKÜR

Katılım sağlayan gençlere de teşekkür eden ADD Gebze Şube Başkanı Sezer Nilgün Aydın, “Bu daha başlangıç mücadeleye devam. Temiz Çevre ve Orman farkındalığı oluşturarak başlattığımız Atatürkçü Düşünce Derneği Orman Projemizin bir diğer ayağı fidan dikimi olacaktır. Adım adım ilerlediğimiz Atatürkçü Düşünce Derneği Ormanı projemize tüm Atatürkçülerin ve değerli halkımız maddi, manevi desteklerini bekliyoruz. Unutmayalım ki Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi "Ormansız bir yurt vatan değildir.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aydın,, “Bize, her, gün, ‘Çevre’, Günü!”,
Yorumlar
Haber Yazılımı