Haber Detayı
20 Ağustos 2019 - Salı 16:48
 
Balyanoz Cafe, hizmete açıldı
Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ın talimatıyla Balyanoz Koyu’nda yapımı devam eden Balyanoz Cafe, açıldı.
Darıca Haberi
Balyanoz Cafe, hizmete açıldı

Balyanoz Cafe, menüsü ve fiyatlarıyla vatandaşı sevindirdi. Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ın talimatıyla Balyanoz Koyu’ndaki sosyal tesis eksikliği giderildi. Modern ve şık tasarımıyla Balyanoz Cafe, Balyanoz Koyu’nun doğal güzelliğini bozmamak için beton yapının kullanılmayacağı sosyal tesis son teknolojilerle donatılmış konteyner uygulamasıyla hayata geçirildi. 180 metrekare oturum alanı olacak Balyanoz Cafe 80, kişilik oturma kapasitesine sahip.

YENİ NESİL

Tüm yeni nesil kahve çeşitlerinin Take Away Coffe bardağıyla servis edildiği Balyanoz Cafe’de restoran değil. Tost, sandviç, kahve ve çay çeşitlerinin yanı sıra dondurma ve pasta servisleri yapılıyor. Cafede son dönemlerin trend uygulamaları bulunuyor.  Özellikle gençlerin en çok tercih edeceği Balyanoz Cafe, sadece Darıca’nın değil tüm bölgenin yeni cazibe merkezi haline gelecek.

MENÜSÜ VE FİYATLARI DİKKAT ÇEKİYOR

Sosyal tesis olarak Darıca Belediyesi tarafından işletilen Balyanoz Cafe, Darıca’da yaşayan herkese hitap edecek. Menüsüyle fark yaratacak olan Balyanoz Cafe, fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Çayın 1.5 TL’ye ve suyun 1 TL’ye satıldığı Balyanoz Cafe’de Türk kahvesi de 4.5 TL’ye servise sunuluyor. Ucuz fiyat politikasıyla Darıcalıların hizmetine giren olan Balyanoz Cafe, kar amacı gütmeden vatandaşlara hizmet veriyor. Balyanoz Cafe’nin hizmete açıldığını duyuran Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “İlk kahveyi ben içtim ve çok beğendim. Sizlere de tavsiye ederim gençler” dedi.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: Balyanoz, Cafe,, hizmete, açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı