Haber Detayı
09 Ekim 2019 - Çarşamba 12:36
 
Basın Turnuvası’nda Okur sevinci!
Spor Haberi
Basın Turnuvası’nda Okur sevinci!

Bu yıl 28. Kez bir araya gelecek kurumlara MARTEK ev sahipliği yapacak. 15 Ekim’de kura çekiminin yapılacağı kurumlar arası futbol turnuvası için MARTEK Halı Saha Tesislerinde de hazırlıklar tamamlandı.

TÜBİTAK-MARTEK takımlarının da boy göstereceği bölgemizde 28 yıldır düzenlenen ve kurumlar arası dostluğun gelişmesine de katkı sunan turnuva önümüzdeki hafta start alacak. Kura çekimi bu yıl ki turnuvaya ev sahipliği yapacak MARTEK Sosyal Tesisleri’nde yapılacak.

KATILIM İÇİN SON GÜNLER

Bölgemiz de, Belediyeler, GTO, Milli Eğitim, Emniyet, üretim yapan güçlü firmaların katılımı ile gerçekleşen Görkem Çiler Kurumsal Basın Turnuvası, 28. Kez sahne alıyor. Sınırlı sayıda takımın kabul edildiği turnuvaya bu yıl TÜBİTAK MARTEK ev sahipliği yapacak. Başkanlığını eski AK Parti İlçe Başkanı ve Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur’un yaptığı MARTEK’te turnuva için hazırlıklar tamamlanmış durumda. Katılım için son günlere girilirken, turnuvada kura çekiminin 15 Ekim Salı günü yapılacağı açıklandı. Turnuvaya katılım için son gün 14 Ekim. Bu yıl turnuva da ev sahipliği yapan TÜBİTAK MARTEK takımları da yer alacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Basın, Turnuvası’nda, Okur, sevinci!,
Yorumlar
Haber Yazılımı