Haber Detayı
07 Ocak 2015 - Çarşamba 14:23
 
Başkan Demirci Karla Mücadele Ekibini Ziyaret etti
Çayırova’yı etkisi altına alan kar yağışı ile beraber gerçekleştirilen tuzlama ve yol açma çalışmalarında gece gündüz çalışan personelini yalnız bırakmayan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Garaj Amirliğinde personelleri ziyaret etti.
Dilovası Haberi
Başkan Demirci Karla Mücadele Ekibini Ziyaret etti

Akşam saatlerinde gerçekleştirdiği ziyarette personellere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Demirci, personele moral verdi. Demirci, Çayırova’da ana arterler başta olmak üzere, okullar, sağlık alanları, kamu kurum ve kuruluşlarının ulaşımlarının etkilenmemesi için sürekli çalışmalar gerçekleştirdiklerini ve bu çerçevede Çayırova’da ulaşımın aksamaması için 24 saat hizmet verdiklerini söyledi.

Garaj Amirliğinde teyakkuzda bekleyen ve anında müdahale yaparak ulaşımı sürekli açık tutmaya çalışan ekibe gerçekleştirdiği ziyarette karla mücadele ekipleri ile bir araya gelen Başkan Demirci, çalışmalar hakkında personelin görüşlerini aldı. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Demirci, zorunlu olmadıkça vatandaşların şahsi araçları ile trafiğe çıkmamalarını ve toplu taşıma araçlarını kullanmalarını tavsiye etti. Personeli ziyareti sırasında Başkan Demirci’ye Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Keskin ve Belediye Meclis Üyesi Mehmet Bayındır eşlik etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çayırova’yı, etkisi, altına, alan, kar, yağışı, beraber, gerçekleştirilen, tuzla
Yorumlar
Haber Yazılımı