Haber Detayı
23 Ocak 2015 - Cuma 10:26
 
Başkan, Gebze ve Çayırova’daincelemelerde bulundu
Başkan Karaosmanoğlu Gebze’de vatandaşlarla bir araya gelirken, Çayırova Şehit Er Mücahit Okur Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret etti
Gebze Haberi
Başkan, Gebze ve Çayırova’daincelemelerde bulundu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze’de vatandaşlarla ve esnaflarla bir araya gelirken, gerçekleştirilecek projeleri de yerinde inceledi. Gebze’deki esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek hizmetleri yerinde denetleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Halkımızdan gelen talepleri değerlendirerek, gördüğümüz eksikliklere göre proje üretiyoruz. Bizler de yerinden denetimle verimli bir hizmet ortamı oluşturmak arzusundayız. Bunu da başardığımızı düşünerek, Gebze Belediye Başkanımız Adnan Köşker’le gidilmedik sokak ve cadde bırakmamak için çalışmalarımıza yön veriyoruz. Yerel yönetimlerin başında olan bizlerin halkın içerisinde olması da, vatandaşımızı mutlu ediyor” dedi.

 

ÇAYIROVA’DA EĞİTİM DAHA İYİ OLACAK

Şehit Er Mücahit Okur Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde inceleme gerçekleştiren Başkan Karaosmanoğlu’na, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan eşlik etti. İlçe belediye başkanlarıyla uyumlu bir çalışma gerçekleştirdiklerini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu,”Eğitim kurumlarının kalitesi her geçen iyi noktalara geliyor. Bu durum bizi de memnun ediyor. Geleceğimizin teminatı olan gençlerin, iyi mekanlarda güzel bir eğitim alması bizi sevindiriyor. Yerel yönetimler olarak eğitim kurumlarına katkı yaparak görevimizi yerine getirdiğimizi düşünüyorum. Kocaeli genelinde eğitim noktasındaki hizmetlerimiz, vatandaşımız tarafından takdirle karşılanıyor” ifadelerine yer verdi.

 

KIZ ÖĞRENCİLER KARŞILADI

Şehit Er Mücahit Okur Anadolu İmam Hatip Lisesi ziyaretinde Başkan Karaosmanoğlu’nu, okulun kız öğrencileri karşıladı. Okul öğretmenlerinin de hazır bulunduğu inceleme gezisinde, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci yapılması planlanan çalışmalar hakkında Başkan Karaosmanoğlu’na bilgi aktardı. Eğitim çalışmalarını hassasiyetle takip ettiğini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Geçmiş yıllarda başta Gebze olmak üzere bu bölgemizde 80 kişilik sınıflar olduğunu biliyor ve görüyorduk. Hükümetimiz ve hayırseverlerimizin yanı sıra yerel yönetimlerin katkılarıyla, şu an çok iyi noktalara geldik” açıklamasını yaptı.

 

VATANDAŞTAN SICAK İLGİ

Başkan Karaosmanoğlu’na vatandaşların ilgisinin bir hayli fazla olması gözlerden kaçmadı. Sıcak ve samimi bir şekilde geçen sohbet sonrası, vatandaşlar hatıra fotoğrafı çektirmeyi de unutmadılar. Başkan Karaosmanoğlu halkla sohbetinde, “Bizler siyaseti vatandaşın ayağına gelerek yapıyoruz. Bizim temel amacımız halkımızdan bağımızı koparmadan, hizmetlerini gerçekleştirmek. Bu nedenle tüm ekibimiz ve ilçe belediye başkanlarımız, hizmet anlayışı olarak bunu benimsedik” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Karaosmanoğlu, Gebze’de, vatandaşlarla, bir, araya, gelirken, Çayırova,
Yorumlar
Haber Yazılımı