Haber Detayı
15 Ocak 2015 - Perşembe 12:36
 
Başkan Toltar değerlendirme toplantısı yaptı
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, yeni yılın ilk değerlendirme toplantısını belediye başkan yardımcıları, birim müdür ve amirleriyle bir araya gelerek yaptı.
Dilovası Haberi
Başkan Toltar değerlendirme toplantısı yaptı

Belediye Başkanı Ali Toltar, Dilovası Belediyesi Toplantı Salonunda, belediye başkan yardımcıları, belediyede görev yapan birim müdür ve amirlerinin katıldığı toplantıda çalışmaları değerlendirdi.

 

Belediyelerin hizmet müessesi olduğunu belirten Başkan Toltar,”Göreve geldiğimiz günden itibaren yoğun bir çalışma içindeyiz” dedi.

 

İlçedeki çalışmaların ve giderilmesi gereken eksikliklerin gündeme geldiği toplantıda, birim amirlerine tek tek söz veren Başkan Toltar, birim amirlerinin sorunlarını ve önerilerini dinlendi. Başkan Toltar, 2014 yılında ilçede yapılan çalışmaların değerlendirme raporlarını incelediği toplantıda. 2015 yılının Dilovası’nda her alanda hizmetlerin artarak devam edeceği bir yıl olacağını da belirtti.

 

Başkan Toltar,”Yoğun çalışma temposu ile geçen yaz aylarının ardından birimlerimiz çalışmalarını kat kat arttıracak ve hava şartlarının düzelmesi ile başlayacak olan çalışmaların planlamalarını yaptık” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası, Belediye, Başkanı, Ali, Toltar, yeni, yılın, ilk, değerlendirme, topla
Yorumlar
Haber Yazılımı