Benliahmetliler’de kongre zamanı!
Haber
13 Eylül 2019 - Cuma 08:51
 
Benliahmetliler’de kongre zamanı!
Gebze’de 1997 yılında kurulan ve bölgenin en aktif derneklerinden birisi olan Kars İli Selim İlçesi Benliahmet Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Olağan Genel Kurul için gün sayıyor.
Gebze Haberi
Benliahmetliler’de kongre zamanı!

Gebze’de 1997 yılında kurulan ve bölgenin en aktif derneklerinden birisi olan Kars İli Selim İlçesi Benliahmet Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Olağan Genel Kurul için gün sayıyor. Mevcut yönetim kurulunun 29 Eylül’de 3 yıllık görev süresi tamamlandığından dolayı 11. Olağan genel kurul yapacak ve yeni başkanını belirleyecek. 3 Yıllık görev sürecinde gençlik kolu ve üyeleri ile birlikte uyum içinde çok güzel projelere imza atan Yönetim Kurulu bundan sonraki yeni seçilecek yönetim kuruluna destek vereceklerini açıkladılar.

MAR, ‘DERNEĞİMİZ BÖLGENİN MARKASIDIR’

Dernek Başkanı Özbek MAR şu açıklamaları yaptı” Benliahmet köyü Derneği Bu bölgede bir markadır bu markayı Tanıtan ve yükselten Benliahmetlilerdir. Görev süremiz 29 Eylülde bitiyor. Nasip olursa yeni yönetimimizi üyelerimiz ile seçeceğiz. Tabi bu bir bayrak yarışıdır 3 yıllık görev sürecimiz de Yönetim Kurulu ve Gençlik kolumuz ile birlikte güzel etkinlikler yaptık. Köylülerimizin iyi günlerinde kötü günlerinde hep yanlarında olduk elimizden geldiğince maddi manevi destek olduk. Gençlerimiz için çeşitli etkinlikler yaptık bunlardan biriside Benliahmet köyü futbol turnuvası oldu. Yeni seçilecek yönetime başarılar diliyorum her zaman olduğu gibi destek vereceğiz. Şimdiden hayırlı uğurlu olmasını temenni eder, tüm köylülerimizi davet ediyorum” şeklinde bilgi aktardı.

29 EYLÜL’DE KONGRE VAR

Benliahmet Köyü Derneği 29 Eylül 2019 tarihinde saat 14.00 da İstasyon Mahallesi 1444 Sok No:47 Gebze adresindeki dernek lokalinde tüm üyelerinin katılımı ile 11. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirip yeni başkanını seçecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Benliahmetliler’de, kongre, zamanı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı