İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Bu evi neyle ısıttığını tahmin edemezsiniz
Bu evi neyle ısıttığını tahmin edemezsiniz
Binlerce kişinin memurluğu yanabilir
Binlerce kişinin memurluğu yanabilir
Haber Detayı
08 Ocak 2015 - Perşembe 11:57
 
Bir Dilovası Kalmıştı O da Tamam
Dilovası Belediyesi yeni yılın ilk meclis toplantısını Belediye Başkanı Ali Toltar başkanlığında yaptı.
Dilovası Haberi
Bir Dilovası Kalmıştı O da Tamam

Meclisin açılış konuşmasın da Müslümanların Mekke’nin Fethi Yıl Dönümünde aynı şuur içerisinde birlik ve beraberlik anlayışıyla yeni yılın şehrimize ülkemize, milletimize ve tüm İslam Âlemine hayırlar getirmesini temennisinde bulunan Başkan Toltar’ Terör örgütü mensupları tarafından Sultanahmet'te bulunan Turizm Şube Müdürlüğü'ne haince yapılan canlı bomba saldırısını kınıyor. Saldırı sonucunda şehit olan polis memuru Kenan Kumaş'a Allah'tan rahmet, ailesine ve milletimize başsağlığı, yaralanan polis memurumuza da acil şifalar diliyorum.

 

HALKIN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA HİZMETLER YAPIYORUZ

İlçemiz genelinde alt yapıdan üst yapıya, eğitimden sağlığa, yapılan yatırımlar ile çehresi ve çevresi değişen, iç açıcı, nefes aldıran, yeşille buluşan, sosyal donatı alanlarının arttığı, çocuklarımızın ve haklımızın huzur bulduğu alanlar inşa ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz” dedi.

 

DENETİM KOMİSYONU OLUŞTURULDU

12 gündem maddesinin görüşüldüğü meclis toplantısında 5393 sayılı kanunun 25. maddesinde yer alan hüküm gereğince Denetim Komisyonu oluşturuldu. Yapılan gizli oylama sonucunda Kadir Teke, Enver Aydemir, Kahraman Umuç, Cafer Avşar ve Hüsamettin Meral denetim komisyonu üyeliklerine seçildiler.

 

Dilovası Belediyesi’nde Yılın İlk Meclisi Toplandı (2).JPG görüntüleniyor

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası, Belediyesi, yeni, yılın, ilk, meclis, toplantısını, Belediye, Başkanı,
Yorumlar
Haber Yazılımı