Haber Detayı
15 Ocak 2015 - Perşembe 16:50
 
BÜTÜN İLİ AYAĞA KALDIRDI
17 yaşındaki Gülsüm E.'nin 2 yıldır peşinden koşan platonik aşığı 21 yaşındaki Mahmut A., tarafından kaçırıldığı iddia edildi.
- Haberi
BÜTÜN İLİ AYAĞA KALDIRDI

Merkez Seyhan İlçesi Bey Mahallesi'nde oturan Gülsüm E.'yi 2 yıl önce okul çıkışında görüp aşık olan işsiz Mahmut A., iddiaya göre, amcası ve annesini, kızın ailesine göndererek istedi. Ancak Gülsüm'ün yaşının küçük olması nedeniyle aile kızlarını vermedi. Bunun üzerine aileyi tehdit eden Mahmut A., 5 Ocak'ta saat 21.00'da aynı sokakta oturan ablasına yemek götürmek için dışarı çıkan Gülsüm E.'yi kaçırdı. Gülsüm'den haber alamayan ailesi kayıp dilekçesi verip, kızlarının Mahmut A. tarafından kaçırıldığını iddia etti.

Kız kardeşinden o günden bu yana hiçbir haber alamadıklarını belirten ağabeyi 23 yaşındaki İsmail E., "2 yıldır ailemi tehdit eden saplantılı bir adam kız kardeşimi kaçırdı. Tehditleri nedeniyle kardeşimi ortaokuldan sonra liseye bile gönderemedik. Kardeşim de Mahmut A. da kayıp. Bu adam madde bağımlısı ve tehlikeli. Kardeşimin başına bir şey gelmeden bulunmasını istiyoruz" dedi.(DHA)

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: 17, yaşındaki, Gülsüm, Enin, 2, yıldır, peşinden, koşan, platonik, aşığı, 21, ya
Yorumlar
Haber Yazılımı