Haber Detayı
16 Ekim 2019 - Çarşamba 14:00
 
“Çayırova Belediye esnafı kirasını ödeyemiyor”
Çayırova Haberi
“Çayırova Belediye esnafı kirasını ödeyemiyor”

CHP Çayırova Belediyesi Meclis Üyesi Salih Işık, “Kira ödenmesinde sıkıntı yasayan esnafın şikayetleri üzerine Çayırova Belediyesi’ne ait işyerlerinde incelemelerde bulunduk” dedi.

Çayırova Belediyesi’ne ait Şekerpınar Mahallesi’ndeki işyerlerindeki esnaflar son günlerde işyerlerindeki fiziki şartlar ve kira ödemesi konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Esnaflar yaşadıkları sıkıntılarla ilgili olarak belediye yetkililerinin çözüm bulmasını istiyorlar. Ancak Çayırova Belediyesi yetkililerinin esnafların yaşadıkları sorunlarla ilgili bir çözüm bulamadıkları öğrenildi. Esnafların yaşadıkları sorun ve şikâyetlerle ilgili olarak CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve CHP Çayırova Belediyesi Meclis Üyeleri Salih Işık ve Yılmaz Bilmez ile bugün esnafları ziyaret ettiler.

KİRA ÖDEMEDE SIKINTI YAŞIYORLAR

CHP’li Tarhan ve meclis üyeleri esnafların yaşadıkları sorunlarını yerinde inceleyerek yaşanan sorunlarla ilgili olarak gerekli yetkililerle görüşeceklerini belirttiler. Ziyarete ilişkin konuşan CHP Çayırova Meclis Üyesi Salih Işık, “Çayırova Belediyesi’ne ait Şekerpınar’daki işyerlerinde, fiziki şartlar ve kira ödenmesinde sıkıntı yasayan esnafın şikayetleri üzerine Kocaeli Milletvekilimiz Tahsin Tarhan ve meclis üyelerimiz ile yerinde incelemelerde bulunduk” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Çayırova, Belediye, esnafı, kirasını, ödeyemiyor”,
Yorumlar
Haber Yazılımı