979-072-9717
Haber Detayı
28 Ağustos 2019 - Çarşamba 09:21
 
Çayırova'da konteynerler yenileniyor
 
 
 
Çayırova Haberi


Çayırova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelindeki ana caddeler başta olmak üzere cadde ve sokaklarda bulunan yıpranmış çöp konteynerlerini yenileri ile değiştiriyor.

Genel bakım uygulamasının yanı sıra yeni alınan konteynerleri de vatandaşların kullanımına sunan belediye, yıpranan ve hasar görmüş olan çöp konteynerlerini kaynakhane atölyesinde yenileyerek tasarruf ediyor. Uygulama kapsamında 300 adet yeni konteynerleri ilçede belirli noktalara yayan kurum, Çayırova’nın dört bir yanında gece gündüz devam eden temizlik hizmetlerinin daha hızlı, akıcı ve hijyenik olmasını sağlıyor.

300 YENİ KONTEYNER ALINDI

Yeni alınan 300 konteynerin yanı sıra ilçe genelindeki hasarlı olan 300 konteyneri de yenileyerek mahallelere dağıtan Çayırova Belediyesi, 2 aylık bir süre içerisinde 600 adet konteyneri kullanıma sundu. Özellikle yaz aylarında yaşanan koku, sinek gibi olumsuzlukları gidermek adına çöp konteynerlerinin yıkama uygulamasını da gerçekleştiren belediye, çeşitli temizlik ürünleri kullanarak konteynerlerin temizlenmesini sağlıyor.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Çayırova'da, konteynerler, yenileniyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı
979-072-9717