Çayırovalı firma güvenli üretim belgesi aldı
Haber
04 Ağustos 2020 - Salı 21:49
 
Çayırovalı firma güvenli üretim belgesi aldı
Çayırova Haberi
Çayırovalı firma güvenli üretim belgesi aldı

Çayırova’da kurulu bulunan TOYOTETSU Otomotiv Parçaları San. ve Tic. A.Ş, TSE tarafından COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi verildi. 
TOYOTETSU Otomotiv Parçaları Sanayi ve Ticaret A.Ş Firması, TSE tarafından yapılan denetimlerin ardından ‘TSE COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi’ almaya hak kazandı. Düzenlenen belge törenine; MBK Laboratuvarlar Grup Başkanı Ramazan Gümüştaş, MBK Muayene Gözetim ve Belgelendirme Grup Başkanı Selahattin Polat ile İstanbul Belgelendirme Müdürü Ahmet Nursi Kartal, Marmara Tanıtım ve Pazarlama Müdürü Ayhan Doğan ve Uluslararası Gözetim Müdürü Necat Çelikal, TOYOTETSU Yönetim Kurulu Başkanı Masahiro Nomura ve beraberindeki heyet katıldı.


BAŞKA İŞBİRLİKLERE AÇIĞIZ
Törende konuşan MBK Laboratuvarlar Grup Başkanı Ramazan Gümüştaş, “TOYOTETSU firmasının, TSE COVİD-19 Güvenli Üretim Standardına göre belgelendirmesinden memnuniyet duyuyoruz” dedi. TOYOTETSU Yönetim Kurulu Başkanı Masahiro Nomura ise yaptığı açıklamada; “Bütün dünya olduğu gibi, ülkemizde Pandemi’ye maruz kaldı. Bu hassas süreçte TSE’nin, COVID-19 Güvenli Üretim Standardı oluşturarak belgelendirme yapıyor olmasından büyük memnuniyet duyuyoruz. Bundan sonraki süreçte de TSE ile başka alanlarda işbirliklerini sürdürmeye hazırız” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çayırovalı, firma, güvenli, üretim, belgesi, aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı