Haber Detayı
23 Temmuz 2019 - Salı 14:52
 
ÇESK’in yeni başkanı Hasan Akan
Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü’nün (ÇESK) olağanüstü kongresinde başkanlığa Çayırova Belediyesi Meclis Üyesi ve aynı zamanda milli kick boksçu Hasan Akan seçildi.
Spor Haberi
ÇESK’in yeni başkanı Hasan Akan

Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü’nün (ÇESK) olağanüstü kongresinde başkanlığa Çayırova Belediyesi Meclis Üyesi ve aynı zamanda milli kick boksçu Hasan Akan seçildi. Belediye toplantı salonunda gerçekleşen genel kurulda güçlü bir yönetim oluşturan ÇESK’in yeni başkan milli sporcu Hasan Akan başkanlığındaki yeni yönetimde belediye meclis üyeleri Muhsin Ateş ve Bekir Bilgiç ile Muhammed Nizamoğlu, Harun Yaşaroğlu ve Metin Keskinoğlu görev yapacak.

HASAN AKAN KİMDİR?

1968 Erzurum doğumlu olan Hasan Akan, 1987 yılında dünya kick boks şampiyonu, 1989’da Avrupa pencak silat şampiyonu, 2002’de uluslararası kick boks 2.’si ve  bir çok kez Türkiye şampiyonu oldu. 4. dan 2. kademe Kick Boks Antrenörü olan ve 45 yıldır Çayırova’da ikamet eden Hasan Akan bugüne kadar 10 binin üzerinde sporcunun yanı sıra 1 dünya şampiyonu ve 3 dünya üçüncüsü sporcu yetiştirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇESK’in, yeni, başkanı, Hasan, Akan,
Yorumlar
Haber Yazılımı