Haber Detayı
02 Aralık 2019 - Pazartesi 15:27
 
Çınar, adaylığını açıklayacak
CHP Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanı Suna Çınar ilçe başkanlığına adaylığıyla ilgili olarak 8 Aralık Pazar günü gerçekleştireceği bir programla kamuoyuna açıklayacağını belirtti.
Çayırova Haberi
Çınar, adaylığını açıklayacak

CHP’nin 37.Olağan Kurultay süreci kapsamında CHP Çayırova İlçe Örgütü’nde geçtiğimiz hafta sonu mahalle delege seçimleri tamamlanmıştı. Mahalle delege seçimlerinin ardından ilçe başkanlığına adaylığı için ilk olarak Cihan Soyluçiçek adaylığını açıklamıştı. Cihan Soyluçiçek’in ardından Sabri Yılmaz da ilçe başkanlığını adaylığını açıkladı. CHP Çayırova İlçe Başkan adaylığı için ilçe kadın kolları başkanı Suna Çınar’ın aday olacağını açıkladı.

ADAYLIĞIMI AÇIKLAYACAĞIM

CHP Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanı Suna Çınar yaptığı açıklamada, “Darıca ilçe başkan adayı Gökhan Aktaş’ın dün gerçekleşen programına katıldım. Programda ismin ilçe başkan adayı olarak açıklandı. İlçe başkan adaylığım orada anons edilmesinin ardından tüm partililer ve kamuoyunun bilgisi oldu. Ancak ilçe başkan adaylığımla ilgili olarak 8 Aralık Pazar günü yapacağım bir toplantı ile tüm kamuoyunu ve partililere adaylığımı açıklayacağım. İlçe başkan adaylığımla ilgili olarak yapacağım toplantıya sizlerin aracılığıyla partililerimizi davet etmek istiyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çınar,, adaylığını, açıklayacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı