Darıca Belediyesi yeşili koruyor
Haber
17 Eylül 2020 - Perşembe 21:47
 
Darıca Belediyesi yeşili koruyor
Darıca Haberi
Darıca Belediyesi yeşili koruyor

Darıca Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelindeki park bahçelerde bakım ve peyzaj çalışmalarını yürüterek vatandaşları kalabalık ortamlardan uzak tutmak için konfor alanı oluşturmaya çalışıyor. 
Darıca’da park bahçelerde bakım ve peyzaj çalışmaları hız kesmiyor. Darıcalı vatandaşların pandemi süreci dolayısıyla kalabalık ortamlarda bulunmaması için gerekli çalışmaları yapan Darıca Belediyesi bu kapsamda park bahçelerdeki bakım ve peyzaj onarımları gerçekleştiriyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Darıca Belediyesi Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca’nın çehresinin değişeceğini belirterek bakım ve peyzaj çalışmalarının arttırılacağını dile getirdi. 
BAŞKAN BIYIK “TEK GAYEMİZ DARICA’MIZIN DOĞASINI KORUMAK”
Darıca’nın yeşile olan sevgisinden de bahseden Başkan Bıyık “İlçemizin en önemli özelliklerinden biri olan doğasını hassasiyetle koruyacağız. Darıca halkının huzurlu ve düzgün yaşam alanlarına sahip olmasını sağlamak için canla başla çalışıyoruz. Ekiplerimiz sürekli bir çalışma halindeler ve olmayı sürdürecekler. Tek gayemiz Darıca’mızın doğasını korumak ve pandemi sürecinde vatandaşlarımızın kalabalık ortamlardan uzak durmasını sağlamak için konfor alanı oluşturmak” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Darıca, Belediyesi, yeşili, koruyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı