Darıca’da dilenciler huzur vermiyor
Haber
25 Eylül 2020 - Cuma 20:44
 
Darıca’da dilenciler huzur vermiyor
Darıca Haberi
Darıca’da dilenciler huzur vermiyor

Darıcalı vatandaşlar cami önlerinde dilencilerden rahatsız olduklarını dile getirerek Darıca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinden gerekli işlemleri yapmasını istedi. 
Son zamanlar cami önlerini mesken tutan dilenciler, Darıcalı vatandaşları isyan ettirdi. Rahatsızlıklarını 0531 283 01 05 numaralı WhatsApp İhbar hattımıza ileten Darıcalı Süleyman Kara ibadet etmek için gittikleri cami çıkışında dilenciler tarafından duygu sömürüsüne maruz kaldıklarını belirterek Darıca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinden gerekli işlemleri yapmasını istedi. 


GEREKEN YAPILSIN
Darıcalı Süleyman Kara ihbarında şu ifadelere yer verdi; “Sürekli rahatsız edici şekilde gözümüzün önünde çok fakirmiş gibi gelip duygu sömürüsü yapıyorlar. Kazım Karabekir Camii'nin orada Mercedes Vito'dan indiklerini gördüğümden beri inanmıyorum. Çok elite şekilde camiye geldiler. Ardından yerlerini aldılar. Halkı kandırıyorlar.  Zabıta ekiplerimizde gerekli önlemleri ve uygulamaları gerçekleştirmesini, ibadetimizi de gönül rahatlığı ile yapmamızı istiyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Darıca’da, dilenciler, huzur, vermiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı