Haber Detayı
20 Şubat 2020 - Perşembe 12:40
 
Darıca’da trafiği rahatlatacak çalışma
Darıca Haberi
Darıca’da trafiği rahatlatacak çalışma

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ın girişimiyle Darıca’nın trafiğini rahatlatacak bir çalışma daha hayata geçirildi. Darıca İstasyon Caddesi üzerinde eski mezarlık karşısında tek şerit olan yolun çift şerit olması için çalışma başladı.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca’nın sorunlarına neşter vurmaya devam ediyor. Göreve geldiği günden itibaren attığı adımlarla Darıca’nın birçok önemli sorununu çözülmesini sağlayan Başkan Muzaffer Bıyık, Darıca’nın giriş çıkış trafiğini rahatlatacak bir çalışma için de adım attı. Darıca İstasyon Caddesi üzerinde eski mezarlık karşısında yolun tek şerite düşmesi nedeniyle özellikle sabah ve akşam saatlerinde trafik sıkıntısı yaşanıyordu. Sorunun çözümü için adım atan Başkan Muzaffer Bıyık, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a konuyu anlatarak destek istedi.

 

 

BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR ETTİ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın da Darıca’nın trafik sorununu önemli ölçüde çözecek olan çalışma için ekibine talimat verdi. Yol genişletme projesini hazırlayan ekipler tarafından çalışma başlatılırken en kısa sürede yolun bitirilmesi amaçlanıyor. Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, kendilerine destek veren ve Darıca trafiği için önemli olan proje için Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a teşekkür ederek “Darıcalıların hayatını kolaylaştıracak çalışmalar yapmak istiyoruz. Darıca’nın sorunlarını biliyoruz ve çözüm için adım atıyoruz. Büyükşehir Belediyemize Darıcalılar adına teşekkür ediyorum. Yapılan çalışma ile birlikte Darıca merkeze giriş noktası olan yoldaki trafik sorununu çözmüş olacağız” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Darıca’da, trafiği, rahatlatacak, çalışma,
Yorumlar
Haber Yazılımı