Haber Detayı
15 Ocak 2020 - Çarşamba 09:39
 
Darıca Final’den görkemli gazeteciler günü!
Darıca Haberi
Darıca Final’den görkemli gazeteciler günü!

HABER: REFİK SILA GÜVENÇ

Darıca Final Okulları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü ve 16 Ocak Basın Onur Gününü bir arada kutladı. Programda gazetecilere ‘Kariyer Günleri’ kapsamında katılım sertifikası dağıtıldı.

Darıca Final Okulları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü ve 16 Ocak Basın Onur Gününü bir arada kutladı. Darıca Final Okulları, bölgemiz basınını önce yemekte konuk edip ardından okul salonunda basın temsilcileri programı düzenledi.  Okul eğitimcileri ve öğretmenlerin de hazır bulunduğu basın temsilcileri programında söz alan Darıca Final Okulları Genel Müdürü, Murat Kaya, “Basın milletin sesidir, basın olmasa dünyadan haberimiz olmaz. Basın önemli, bölgemizde hayatını kaybetmiş birçok gazeteci dostumuzu da buradan anmak istiyorum, pek çoğu benim kıymetli dostumdu. Gazeteci kardeşlerimiz ve abilerimizin nice güzel gazeteciler günü olsun” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

GAZETEMİZE SERTİFİKA VERİLDİ

Programda Darıca Final Okullarının düzenlediği 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü ve 16 Ocak Basın-Onur günü anısına düzenlenen kariyer günleri adına katılım sertifikaları Darıca Final Okulları Genel Müdürü, Murat Kaya tarafından takdim edildi. Gazetemiz adına katılım sertifikasını gazetemizin imtiyaz sahibi Abbas Sır alırken ayrıca gazetemiz muhabiri Refik Sıla Güvenç de sertifika aldı. Öte yandan Darıca Final Okulları katılan gazetecilere bir de jest yaparken programa katılan tüm gazetecilerin anısına Çorum Kızılcakışla hatıra ormanına bir adet fidan bağışladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Darıca, Final’den, görkemli, gazeteciler, günü!,
Yorumlar
Haber Yazılımı