Haber Detayı
17 Eylül 2018 - Pazartesi 15:38
 
Darıca Final Startı Verdi
Darıca Final Okulları 2018-2019 eğitim öğretim yılına merhaba dedi. Açılış töreninde bir konuşma yapan okul müdürü Murat Kaya, “Çocuklarımızı Mustafa Kemal’in ülküsü ile yetiştirmek görevimizdir.” dedi.
Darıca Haberi
Darıca Final Startı Verdi

Yeni eğitim öğretim yılı için Darıca Final Okulları’nda bir açılış töreni düzenlendi. Açılış törenine Darıca Final Okulları Müdürü Murat Kaya, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Açılış töreninde konuşan Okul Müdürü Kaya, “Buradan ilk olarak velilerimize tavsiyede bulunmak istiyorum. Çocuklarımızın ödevlerini yapmamalısınız. Haftada bir gün kitap okumalısınız. Burada bir aileyiz. Her birimizin eksiği hepimizin eksiğidir. Biz sizin çocuklarınızı yarına daha iyi hazırlama çabası içindeyiz. Kendimize güveniyor ve inanıyoruz.

ÇOCUKLARIMIZ NAMUSUMUZDUR

Bu bölgeyi iyi tanıyoruz. Velilerimizin beklentilerini ve öğrencilerimizin farklılıklarının farkındayız. Hepimizin amacı çocuklarımızı iyi yetiştirmek. Çocuklarımızın geleceği namusumuzdur. Çocuklarımızı Mustafa Kemal’in ülküsü ile yetiştirmek görevimizdir. Çocuklarımız; sizin yapacağınız işi asla ebeveynleriniz yapmayacak. Öğretmenlerimizi iyi dinlemelisiniz. Öğretmenlerimiz; çocuklarımız size emanet. Bu duygu ve düşünceler ile yeni eğitim öğretim yılının hepimize hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu. Yapılan konuşmaların ardından Müdür Kaya sınıfları gezerek öğrencilere iyi dersler temennisinde bulundu.

 

SEDA ATAKİŞİ

Kaynak: Editör:
Etiketler: Darıca, Final, Startı, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı