Dilovası’nda halk konuşuyor, Şayir dinliyor
Haber
22 Eylül 2020 - Salı 16:38
 
Dilovası’nda halk konuşuyor, Şayir dinliyor
Dilovası Haberi
Dilovası’nda halk konuşuyor, Şayir dinliyor

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir'in, göreve geldiği günden bu yana halkın sorunları ile yakından ilgilenerek çözüm üretmek için her hafta Salı günleri düzenlediği ‘Halk Buluşmaları’ bu hafta da düzenlendi.

Vatandaşların sorunlarının çözümü konusunda Halk Günlerine büyük önem veren Başkan Şayir, “Belediye olarak rutin çalışmalarımız devam ediyor. Sosyal belediyeciliğe verdiğimiz önem doğrultusunda halkımızın birebir sorun ve isteklerini de dinlemek ve kısa sürede çözüm üretmeyi öncelikli görevimiz olarak gördüğümüz için Halk Günümüzde vatandaşlarımızı ağırladık” dedi.

ADALETLİ DAVRANMAK BİZİM GÖREVİMİZ

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programlarda vatandaşları tek tek dinleyerek gerekli notları alan ve birimlere talimatlarını veren Başkan Şayir, “"Biz milletimiz için varız. Bu noktada vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek, ihtiyaç ve eksikliklerin giderilmesi için adaletli şekilde davranmak bizim görevimizdir. Vatandaşlarımızı dinliyoruz, sorunları tespit ederek imkânlar ölçüsünde çözümü için gayret gösteriyoruz. Burada bize aktarılan sorun, sıkıntı, şikâyet ve talepleri, ben Başkan Yardımlarımız ve birim müdürlerimiz takip ediyoruz ve en kısa sürede sonuçlandırılmasını sağlıyoruz. Anında çözülmesi gerekenleri burada birlikte çözüyoruz. Müdürlerimizin tamamı burada onlar da kendi görev ve sorumluluk alanlarına ilişkin sorunları çözüyorlar. Sorunu, sıkıntısı, öneri ve teklifi olan her vatandaşımızı Halk Günlerimiz ile her Salı bekliyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası’nda, halk, konuşuyor,, Şayir, dinliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı