Haber Detayı
01 Kasım 2019 - Cuma 13:47
 
Dilovası’ndan kamyonet talebi!
Dilovası Haberi
Dilovası’ndan kamyonet talebi!

Dilovası Belediyesi Kasım Ayı meclis toplantısı belediye hizmet binasında bulunan meclis salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Belediye Başkanı Hamza Şayir başkanlık etti.

Dilovası Belediyesi Kasım Ayı meclis toplantısı belediye hizmet binasında bulunan meclis salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Belediye Başkanı Hamza Şayir başkanlık etti. 9 gündem maddesinin görüşüldüğü mecliste 1. Ve 9. Maddeler Büyükşehir ve TOKİ’den talepleri içerdi. 1. Madde de yer alan Büyükşehir’e 4x2 kamyonet talebinin iletilmesi ve 9. Madde de yer alan TOKİ’den tır talebinin iletilmesi oy birliğiyle kabul edildi.

OLUMLU BİR ŞEKİLDE İLERLEYECEK

Dilovası Belediye Başkanı Ankara’daki kömürcüler OSB ile ilgili temaslarını aktardığı konuşmasında sürecin olumlu bir şekilde ilerlediğini ifade etti. Başkan Şayir aynı zamanda ilçede yapılması gereken hizmetlerin takipçisi olacaklarını dile getirdi. Dilovası ilçesinde Orhangazi mahallesi Selahaddin Eyyubi ve Kayapınar Mahallesi Cemal SAZAK Konaklarının ilçe müftlüğünü’ne tahsis edilmesi de meclis üyeleri tarafından oy birliğiyle kabul edildi. Konakların üst katlarının ibadethane olarak kullanılması konusu da kabul edildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası’ndan, kamyonet, talebi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı