Düzdaban mazbatasını aldı
Haber
26 Ağustos 2020 - Çarşamba 11:20
 
Düzdaban mazbatasını aldı
Siyaset Haberi
Düzdaban mazbatasını aldı

MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban tek aday olarak katıldığı ilçe kongresinde başkan seçilmesinin ardından mazbatasını aldı.

MHP Çayırova İlçe Başkanlığı geçtiğimiz hafta sonu 5. Olağan Kongresi, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirmişti. Kongrede mevcut ilçe başkanı Yunus Emre Düzdaban tek aday olarak yer almış, delegelerin teveccühü ile başarıyla yürüttüğü görevine bir dönem daha devam etmesi kararı alınmıştı. Düzdaban, kongrenin ardından Gebze Adliyesi’ne yönetimi ile birlikte mazbatasını almaya gitti. Mazbatasını alıp, adliye önünde hatıra fotoğrafı çektiren MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban, Çayırova Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı olarak ilçe yöneticilerimiz ile birlikte Gebze Adliyesi’nde Çayırova İlçe Seçim Kurulu’nda mazbatamızı aldık. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

YUNUS EMRE DÜZDABAN’IN YÖNETİMİ

Yunus Emre Düzdaban(Başkan), Ahmet Durak, Mehmet Yurt, Fatih Kayaoğlu, İdris Cankurtaran, Murat Laçin, Ethem Bayat, Alaattin Durdağ, Ömer Kurul, Orhan Öztürk, Yusuf Turan, Hakan Hafo, Suat Karahan, Şahin Yılmaz, Nevrez Zengin, Gökhan Oğuz, Sinan Kutun, Ahmet Albayrak, Mehmet Aldemir

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Düzdaban, mazbatasını, aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı