Haber Detayı
25 Haziran 2019 - Salı 10:00
 
Ellibeş, STK'ların sorunlarını dinleyecek!
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, yönetimini oluşturduktan sonra Vali ve Büyükşehir Belediye başkanı ziyaretlerinin ardından STK ve ilçe ziyaretlerini yapacak. Kentle buluşacak olan Ellibeş, STK ve ilçelerin sorunlarını, taleplerini alacak ve çalışma yapacak
Kocaeli Haberi
Ellibeş, STK'ların sorunlarını dinleyecek!

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş 24 Mayıs’ta göreve geldikten sonra il yönetimini oluşturdu ve parti çalışmalarına başladı. İstanbul seçimlerinin bitmesi ile birlikte Ellibeş, Vali Hüseyin Aksoy ve Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ile ziyaretlerine start verecek. Ellibeş, Çarşamba günü başlayacak olan protokol ziyaretlerinin ardından STK ve ilçe ziyaretleri ile devam edecek.

PROTOKOL İLE BAŞLAYACAK

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, 24 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından il başkanlığına atanmasını ardından geçtiğimiz hafta il yönetimini ve ardından icra kurulunu belirledi. Teşkilatlanma çalışmasını bitiren Ellibeş, şimdi kent kamuoyu ile buluşmaya başlıyor. Ellibeş, Çarşamba günü saat 14.30’da Vali Hüseyin Aksoy, 15.30’da ise Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın ziyaret edecek. Protokol ziyaretlerinin ardından STK ziyaretlerine başlayacak olan Ellibeş, önümüzdeki haftadan itibaren de ilçelere gitmeye başlayacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ellibeş,, STK'ların, sorunlarını, dinleyecek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı