Haber Detayı
18 Ocak 2015 - Pazar 16:56
 
ES Dürüm Çayırovalıların hizmetinde
Sahipliğini Ekrem Çoban ve Sezai Demir’in yaptığı ES Dürüm görkemli bir açılış töreni ile Çayırovalıların hizmetine girdi.
Çayırova Haberi
ES Dürüm Çayırovalıların hizmetinde

ES Dürüm’ün açılış töreninde kurdeleyi Kocaeli Milletvekili M.Ali Okur, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Çayırova Ak Parti İlçe Başkanı Zafer Kılıç,firma sahipleri Ekrem Çoban ve Sezai Demir Kocaeli Şebinkarahisar Derneği Başkan Yardımcısı Hisar Asansör Yönetim kurulu Başkanı Zafer Öztürk birlikte kestiler..
“Lezzetin Kapısını Es Dürüm İle Aralayın” sloganı ile hizmet verecek olan firmanın sahipleri, genç işadamları Ekrem Çoban ve Sezai Demir yaptıkları açıklamada; “ES Dürüm Lezzetin Adresi sloganı ile 2015 yılına merhaba dedi.  Nefis usta ellerde hazırlanan Adana kebabı, Kuzu şiş, Tavuk şiş, Urfa, Ciğer, Köfte Kanat, Sucuk ekmek, çeşitleri ile Çayırova’ya lezzetin durağı olmaya adayız.  Ev ve İş yerlerine paket servisi ile müşteri memnuniyetini on planda tutuyoruz. Ali Haydar Efendi Caddesi No. 42 (Demirler Petrol İçi) adresinde hizmet vereceğiz. Alo paket hattımız ile siparişleri adreslere ulaştırıyoruz. (0262) 743 60 28 telinden ulaşabilirsiniz.”dedi.

 

HABER: Adnan AYVAZ

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sahipliğini, Ekrem, Çoban, Sezai, Demir’in, yaptığı, , ES, Dürüm, görkemli, bir,
Yorumlar
Haber Yazılımı