Haber Detayı
19 Eylül 2019 - Perşembe 10:56
 
Farabi’den Müdür Kuru’ya büyük vefa!
Darıca Haberi
Farabi’den Müdür Kuru’ya büyük vefa!

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzun süredir görev yapan İdari ve Mali İşler Müdürü Cebrail Kuru aldığı emeklilik kararı sonrası; hastane yönetimi ve hastanede görevli personeller tarafından kendisine anlamlı bir veda organizasyonu düzenlendi. Uzun yıllar boyunca çeşitli kademelerde çalışmalarıyla hastaneye büyük katkı sağlayan Cebrail Kuru’ya hastane yönetimi tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

GÜNEŞ’TEN KURU’YA TEŞEKKÜR

Plaket takdiminde kısa bir konuşma yapan Hastane Başhekimi Doç.Dr. Mustafa Güneş; “Hastanenin kuruluştan itibaren her aşamasında emeği olan, hastanemizi sürekli olarak bir adım öteye taşımak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden, büyük bir özveri gösteren, yeri geldiğinde kendisine ve ailesine ayırdığı zamandan feragat ederek hastanemize hizmet veren sayın müdürümüze verdiği üstün hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki çalışma hayatında başarılar diler, aile ve sosyal hayatında sağlık ve esenlikler dilerim.” ifadelerini kullandı.

UYUMLU ÇALIŞMA ORTAMI

Hizmet verdiği süre sarfında oldukça mutlu bir çalışma hayatı geçirdiğini, hem hastane yönetim ekibi ile hem de hastanedeki çalışma arkadaşları ile oldukça uyumlu çalışarak ellerinden gelen tüm çabayı sarf ettiklerini dile getiren Cebrail Kuru, “Siz değerli çalışma arkadaşlarımı hiçbir zaman unutmayacak ve Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yeri her zaman bende ayrı olarak kalacaktır. Sizler ile her zaman irtibat halinde kalmak ve bu güzel ortamı her zaman devam ettirmek isterim. Bu anlamlı günde burada olarak beni onurlandıran tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim.” dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Farabi’den, Müdür, Kuru’ya, büyük, vefa!,
Yorumlar
Haber Yazılımı