Haber Detayı
03 Nisan 2020 - Cuma 14:48
 
Futbol O’nun için yaşam biçimi..
Spor Haberi
Futbol O’nun için yaşam biçimi..

Koronavirüs nedeniyle futbola hasret kaldığımız bugünlerde, futbola olan sevgisi ve hedefleri doğrultusunda üstün çabası ile futbolseverlere umut ışığı olan Ümit Yıldırım, azmi ve çalışkanlığı ile taktir topluyor.

Ümit Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Yıldırım’ın oğlu olan Ümit Yıldırım’ın futbola dair bakış açısı yalnızca sevgiyle sınırlı kalmıyor. Okan Üniversitesi’nde Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Spor Yöneticiliği Bölümü mezunu olan Yıldırım, başarılı akademik kariyerinde sporda engellerin kalkması adına, okulun sosyal sorumluluk dersi için emek verdiği, “Modern Direktörlük Kavramı” adlı bir proje geliştirmiş.

HAYALİ FATİH TERİM GİBİ OLMAK

Engellilerin her anlamda ve her alanda başarılı olabileceğini kanıtlayan projesi ile sınırları aşan Ümit Yıldırım’ın hedefleri de tıpkı yüreği kadar büyük. Milli takımda Türk futboluna hizmet etmeyi hedefleyen Yıldırım, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’e olan hayranlığını ise gizlemiyor. Terim gibi başarılı bir teknik adam olma adına kendisini geliştirdiğini kaydeden Yıldırım, 'hiçbir emek karşılıksız kalmaz' diyerek aynı azimle çalışmalarını sürdürerek yeni projelere imza atacağını mesajını da verdi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Futbol, O’nun, için, yaşam, biçimi..,
Yorumlar
Haber Yazılımı