Haber Detayı
11 Temmuz 2018 - Çarşamba 13:31
 
Gebze MÜSİAD’dan Bilişim Vadisi’ne ziyaret
MÜSİAD Gebze Şube Başkanı Nihat Yıldırım ve Yönetim Kurulu üyeleri, Bilişim Vadisi Genel Müdürü Fatih Özsoy’ u ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Yıldırım, Gebze'nin sanayinin kalbi ve Marmara'nın yükselen yıldızı olduğunu söyledi.
 
 
 
Gebze Haberi


Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Gebze Şube Başkanı Nihat Yıldırım ve Yönetim Kurulu üyeleri, Bilişim Vadisi Genel Müdürü Fatih Özsoy’ u ziyaret etti. Ziyarette MÜSİAD Gebze Şube Başkanı Nihat Yıldırım ile birlikte Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Öğe, Abdulkadir Anık, Serkan Beyaz, Derya Uyanık, Sefa Karasu, Mehmet Çölgeçen, Onur Gürecioğlu, Fatih Yalçınkaya ve Şube Müdürü Hakan Özkan yer aldı.

Ziyarette konuşan Başkan Yıldırım,  Gebze'nin sanayinin kalbi ve Marmara'nın yükselen yıldızı olduğunu söyleyerek, böylesi önemli bir konumda yer alan Bilişim Vadisi'nin çok değerli olduğunu ve başarılarını takdirle takip ettiklerini dile getirdi.

YILDIRIM’DAN ÖZSOY’A PLAKET

Bilişim Vadisi Genel Müdürü Fatih Özsoy ise, Bilişim Vadisi bünyesinde faaliyet gösteren firmalar ve çalışmalar hakkında bilgi verdi. Toplantı programının sonunda MÜSİAD Gebze Şube Başkanı Nihat Yıldırım, Bilişim Vadisi Genel Müdürü Fatih Özsoy’a plaket takdim ederek ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti. Daha sonra hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.  

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Gebze, MÜSİAD’dan, Bilişim, Vadisi’ne, ziyaret,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı