Haber Detayı
29 Mayıs 2020 - Cuma 10:35
 
“Gebze’nin geleceği emin ellerde”
Siyaset Haberi
 “Gebze’nin geleceği emin ellerde”

Anibal Kavşağındaki ilçe binasına taşınan Gelecek Partisi Gebze, çalışmalarını hızlandırdı. Muhabirimiz Refik Sıla Güvenç, Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanı Müslüm Osmanoğlu’nu ziyaret etti. Başkan Osmanoğlu, “Partimize inanılmaz ilgi söz konusu. Gebze’nin geleceği emin ellerde olacak” dedi.

Ahmet Davutoğlu liderliğinde çalışmalarına hız veren Gelecek Partisi, teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor. Gebze’de hızlı ve hareketli günler geçiren Gelecek Partisi, Anibal Kavşağındaki ilçe binasına yerleşmiş durumda. Muhabirimiz Refik Sıla Güvenç, Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanı Müslüm Osmanoğlu’na konuk olurken partideki gelişmeleri konuştu. Başkan Osmanoğlu “Partimize inanılmaz bir ilgi söz konusu. İnsanlar yeni bir arayışta. İlgiden memnunuz” yorumunu yaptı.

AHMET DAVUTOĞLU GELECEK

Üyelik çalışmalarının şu anda ilçe binasında gerçekleştiğini kaydeden Başkan Müslüm Osmanoğlu, “Parti binamız hizmete açıldı. Üye olmak isteyen, bilgi almak isteyen parti binamıza gelebilir. Kongre süreçlerimiz olacak. Salgın dönemi ne gösterir bilmiyorum ama genel başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu da kongrelerimizi takip edecek. Gençlik ve kadın kollarımızı oluşturuyoruz. Sosyal medyada etkiliyiz. Ülkenin yeni bir geleceğe ihtiyacı var. Geleceği yönetmeye talibiz” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , “Gebze’nin, geleceği, emin, ellerde”,
Yorumlar
Haber Yazılımı