Haber Detayı
12 Kasım 2019 - Salı 15:21
 
Gebze Orman İşletme Şefliği artık Müdürlük!
Gebze Haberi
Gebze Orman İşletme Şefliği artık Müdürlük!

Gebze Orman İşletme Şefliği, AK Parti Gebze İlçe Teşkilatı’nın girişimleri sonucunda Müdürlük oldu. İzmit Orman İşletme Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet veren Gebze Orman Şefliği, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Gebze Orman İşletme Müdürlüğü’ne dönüştürüldü.

İşletme Şefliği iken İzmit Orman İşletme Müdürlüğü’ne bağlı olarak hareket eden Gebze Orman İşletme Müdürlüğü, yapılan yeni düzenleme ile Sakarya Bölge Müdürlüğü’ne bağlanırken, Hereke, Kargalı, Dilovası ve Mollafenari Orman İşletme Şefliği de Gebze Orman İşletme Müdürlüğü’nün sorumluluğuna verildi.

AYAR’DAN ERDOĞAN’A TEŞEKKÜR

Gebze Orman İşletme Şefliğinin bir süredir müdürlük olması için uğraş veren AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, sosyal medya hesabından “Gebze Orman işletme Şefliği, Gebze Orman İşletme Müdürlüğü’ne dönüştürülmüştür. Gebze’mize hayırlı olsun” ifadesiyle müjdeli haberi duyurdu. Başkan Ayar, “Gebze’nin Orman İşletme Müdürlüğü onaylanmıştır. Bölgemize ve memleketimize hayırlı olması dileğiyle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli’ye teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze, Orman, İşletme, Şefliği, artık, Müdürlük!,
Yorumlar
Haber Yazılımı