“Gebze’ye önem veriyorum!”
Haber
11 Eylül 2019 - Çarşamba 15:22
 
“Gebze’ye önem veriyorum!”
Gebze Haberi
“Gebze’ye önem veriyorum!”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü MHP Gebze İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Ünlü, “Gebze’ye önem verdiğimiz için saha çalışmalarımıza buradan başladık” dedi.

Ziyaret, MHP Gebze İlçe Başkan Vekili Mehmet Kurdoğlu ev sahipliğinde gerçekleşti. Ziyarette konuşan MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, “Saha programlarını bugün başlatmış bulunuyoruz. Seçim yok ama ‘Neden Cumhur İttifakı’ sorusunu vatandaşlara daha iyi anlatmak. Biz hep var olduk var olmaya da devam edeceğiz. Vatandaşlarımızı dinleyip ilgili birimlere sorunlarını ve taleplerini ileteceğiz. Tamamen çözüm amaçlı vatandaşlarımızın yanına gideceğiz. Biz diğer siyasi partiler gibi göstermelik ziyaretler yapmayız.  

HDP İLE AYNI YATAĞA GİRDİLER

Gebze’ye önem verdiğimiz için ilk programa buradan başladık. Bugün liderimiz Devlet Bahçeli’nin 100 il, 1000 ilçe çalışmasında ilk yüzün içinde miyiz yoksa bin ilçenin içinde miyiz, önemli olan bu. Sayın ilçe başkanı Musa Yılmaz’a teşekkür ederiz. Samimiyetle HDP ile ittifak yaptıklarını söyledi. Dün bizim söylediklerimiz vatandaşın önüne çıkıyor. İttifak yok denildi ama olan ittifaklar gün yüzüne çıkıyor. MHP’nin en başından beri söylediği buydu. HDP ile aynı yatağa girip seçimlerde çalışma yaptılar. Söylediklerimizin arkasındayız” açıklamasında bulundu.

HABER: KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Gebze’ye, önem, veriyorum!”,
Yorumlar
Haber Yazılımı