Haber Detayı
02 Temmuz 2019 - Salı 17:28
 
Gebzeli gazetecilerin kongre heyecanı
Gebze Haberi
Gebzeli gazetecilerin kongre heyecanı

Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun en yeni üyesi olan Gebze Gazeteciler Cemiyeti, bu çatı altındaki ilk genel kurulunu dün gerçekleştirdi. TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca ve Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun’un da katıldığı kongrede Ahmet Oğuz yeniden başkanlığa seçildi. Gebze Ticaret Odası’ndaki kongreyi TGF Genel başkanı Yılmaz Karaca, TGF’nin Gebzeli yöneticisi Levent Altun ve İstanbul Avrasya Gazeteciler Cemiyeti başkan vekili Murat Çaltepe yönetti. Kongrede konuşan Gebze Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Oğuz, “Bugüne kadar çok güzel çalışmalar yaptık, bundan sonra birlik ve beraberlik içinde çok daha güzel çalışmalar yapacağız. TGF çatısı altında olmaktan mutluyuz. Hem TGF’den güç alacağız, hem de güç katacağız. Bizi bu çatı altına alan TGF ailesine, genel başkanımıza ve Gebzeli yöneticisi Levent Altun’a teşekkür ederiz” diye konuştu.

GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZA ATACAĞIZ

TGF Genel başkanı Yılmaz Karaca da yaptığı konuşmada Anadolu basınının yaşadığı sorunları dile getirdi. Karaca, konuşmasında Anadolu basınının önemine değindi ve sorunlarının bir an önce çözülmesi gerektiğini vurguladı. Gebze basınına övgüde bulunan Karaca, “Nitelikli ve güçlü bir basın var. En son üyemiz Gebze Gazeteciler Cemiyeti. Bu bölgede ayrıca İstanbul Avrasya Gazeteciler Cemiyeti’ni bünyemize kattık. Gebzeli yöneticimiz Levent Altun ile bu bölgede büyük bir canlılık oldu. Hep birlikte çok daha güzel çalışmalara imza atacağız. Burada olmaktan çok mutluyum” diye konuştu. Kongreye MHP Gebze İlçe Başkanı Serkan Kural da katılarak başarılar diledi.

YENİ YÖNETİM KURULU

Yönetim kurulu: Ahmet Oğuz (Başkan), İsa Turhan, Mesut Işık, Enes Malkoç, Olcay Karabağ, Macit Kardeş, Coşkun Korhan, Barış Ateş, Yavuz Ercan, Abbas Sır, Barış Dursun.

Denetleme Kurulu:

İrfan Yormaz, Ümit Ülker, Serkan Torun.

TGF Delegeleri:

Ahmet Oğuz, İsa Turhan, Caner Pesen ve Mesut Işık.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebzeli, gazetecilerin, kongre, heyecanı,
Yorumlar
Haber Yazılımı