Haber Detayı
18 Ekim 2019 - Cuma 08:44
 
Gebzeli Muhtardan CHP’li Hürriyet’e Destek!
Siyaset Haberi
Gebzeli Muhtardan CHP’li Hürriyet’e Destek!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sevgisi ile tanınan Gebze Arapçeşme Mahalle Muhtarı Remzi Kandaz’dan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e destek geldi. Kandaz, “İzmit Belediye Başkanı Fatma hanımın almış olduğu kararı yerinde bir karar olarak görüyorum” dedi.

İzmit Belediyesi tarafından mesai saatlerinde çalışmadığı belgelenerek işine son verilen Tavşantepe mahalle muhtarı İbrahim Efe için bir açıklamada AK Parti’ye yakınlığı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sevgisi ile bilinen Gebze Arapçeşme Mahalle Muhtarı Remzi Kandaz’dan geldi.

EYLEME DESTEK VERENLER DURUMU GÖZDEN GEÇİRSİN

İzmit Belediyesi tarafından çalışmadığı belgelenerek işine son verilen Tavşantepe mahalle muhtarı İbrahim Efe için bir açıklamada AK Parti’ye yakınlığı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sevgisi ile bilinen Gebze Arapçeşme Mahalle Muhtarı Remzi Kandaz’dan geldi. Kandaz yaptığı açıklamada; “Doğru oturalım, doğru konuşalım. Belki Muhtar arkadaşlarım bana darılacak ama ben yine de doğru bildiğimden şaşmam. Muhtar arkadaşımız Belediyedeki işini aksatıyor ve belediyeye verimli olamıyorsa İzmit Belediye Başkanı Fatma hanımın almış olduğu kararı yerinde bir karar olarak görüyorum. Bu eyleme destek verenlerin bu durumu yeniden gözden geçirmelerini tavsiye ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebzeli, Muhtardan, CHP’li, Hürriyet’e, Destek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı