Haber Detayı
27 Ağustos 2019 - Salı 18:34
 
GEBZESPOR İÇİN TOPLANDILAR!
Gebze Kaymakamı Mustafa Güler Başkanlığında Gebzespor için toplanıldı. Gerçekleşen toplantıda Gebzespor’a gereken desteğin sağlanması konuşuldu.
Spor Haberi
GEBZESPOR İÇİN TOPLANDILAR!

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler Başkanlığında dün Gebze Kaymakamlığı Toplantı Salonunda Milletvekili Cemil Yaman, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Ak Parti İlçe Başkanı İrfan Ayar, Gebze İlçe Emniyet Müdürü Murat Şeker, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Gökhan Yavaşer, Gebze Spor Başkanı Hüseyin Deniz, Gebzespor Başkanvekili Dr. Nedim Malkoç ve Başkan Yardımcısı Av.Muzaffer Altuntaş katılımlarıyla Gebzespor ile ilgili toplantı yapıldı.

SPOR İNSANLARI BİRLEŞTİRİYOR

Toplantıda konuşan İlçe Kaymakamı Mustafa Güler sporun insanları birleştirdiğini Gebze Sporun hepimiz için çok önemli olduğu Gebze Sporun İlçemiz için bir marka değeri olduğu ve tüm Gebzelilerin Gebze Spora destek çıkmaları ve destek olmaları gerektiğini söyleyerek gençlerde spor sevgisi oluşturularak, spora ilgilerini artırmak ve spor müsabakalarına daha çok ilgi duymalarının amaçlandığı, sporun gençlerimizi olumsuz ortamlardan da uzaklaştıracağını, 400.000 bin nüfuslu bir ilçenin bal ligine yakışmadığını Gebze Sporun çok daha iyi bir yerde olması gerektiğini söyleyerek Gebzesporu daha üst gruplara çıkarmak için herkese görev düştüğünü yeni yönetime seçilen arkadaşların çaba ve gayretlerini takdir ediyor ve destekliyoruz” dedi.

TOPLANTIDA ÖNEMLİ KARARLAR ALINDI

Katılımcılarında görüş ve önerileri alınarak Gebzespor’un profesyonel lige çıkabilmesi için yeni sezonda nasıl katkı yapılacağı görüşülerek yol haritasının belirlendiği toplantıda kısa, orta ve uzun vadeli hedefler belirlendi.

İşte alınan kararlar;

  • Kısa vadeli hedeflerde bir forma sponsorunun bulunması, kombine biletlerin satışı, reklam panolarının kiralanması ve Gebze Spora gelir getirici ve destek mahiyetinde bir spor gecesi tertiplenmesi kararlaştırıldı.
  • Bölgemizdeki OSB Yönetim kurullarına toplantıya katılan yöneticilerimiz ile birlikte ziyaret gerçekleştirilerek OSB’ler tarafından Gebze Spora nasıl katkı da bulunacakları konusunda destek istenmesi.
  • İlçemizde bulunan bazı büyük ölçekli fabrikalara, İşadamı ve kuruluşlara toplantıya katılan yöneticilerimizle birlikte ziyaretler düzenlenerek Gebze Spora yeni sezonda nasıl katkı sağlanacağı konusunda destek istenecektir.
  • Kısa vadeli hedeflerde bir forma sponsorunun bulunması, kombine biletlerin satışı, reklam panolarının kiralanması ve Gebze Teknik Üniversitesi sosyal tesislerinde Gebze Spora gelir getirici ve destek mahiyetinde bir spor gecesi tertiplenmesi kararlaştırıldı.
  • Gebze Teknik Üniversitesi tarafından hazırlanacak proje ile Gebze Spora daha çok sahip çıkacak ve Gebzelilerin maçlara gelmelerini teşvik edecek maçlarda yapılan kötü tezahüratın önüne geçilmesini önleyecek sosyal sorumluluk projesi düzenlenmesi benimsendi.
  • Eski Çarşıda, çarşı çeşmesinin hemen karşısında bulunan tarihi kervansarayda Gebze Spora gelir getirebilecek bir projenin yapılması benimsendi.
  • Orta ve uzun vadede Gebze Spora yardımların takibi için alt çalışma grubu oluşturulması.
  • Toplantıya katılan tüm yöneticilerimizin ve Gebze Sporun öncülüğünde kent protokolün, sivil toplum kuruluşlarının ve halkın katılacağı bir kortej yürüyüşünün 11, 12, 13, 14 veya 15 Eylül tarihlerinin herhangi birinde yapılması planlandı.
Kaynak: Editör:
Etiketler: GEBZESPOR, İÇİN, TOPLANDILAR!,
Yorumlar
Haber Yazılımı