İsrafa mı yanalım harabeye dönmesine mi?
Haber
17 Eylül 2020 - Perşembe 11:23
 
İsrafa mı yanalım harabeye dönmesine mi?
ÇAYIROVA’NIN MİLYONLUK PROJESİ REZALET İÇİNDE(!)
Çayırova Haberi
İsrafa mı yanalım harabeye dönmesine mi?

Yeniden Refah Partisi Çayırova İlçe Teşkilatı Mahalli İdareler Başkanı Emre Kayaoğlu, milyon liralık yatırımla hayata geçirilen Çayırova Kent Park’ta yaşanan rezaleti gündeme getirerek, “İsrafa mı yanalım harabeye dönmesine mi?” dedi.

Yeniden Refah Partisi Çayırova İlçe Teşkilatı, milyon liralık yatırımla hayata geçirilen Çayırova Kent Park’ta yaşanan rezaleti gündeme getirdi. Konu hakkında partinin Yenimahalle temsilciliğine gelen yoğun şikayetler üzerine durumu yerinde incelemek amacıyla ilçe başkanlığı tarafından görevlendirilen, Çayırova İlçe Teşkilatı Mahalli İdareler Başkanı Emre Kayaoğlu ve partinin Yenimahalle temsilcisi Taner Kum, Çayırova Kent Park’ta yaşanan rezaleti yerinde inceleyerek açıklamalar yaptı. Çayırova Kent Park’ta yaşanan rezaleti inceleyerek, konu hakkında açıklama yapan Yeniden Refah Partisi Çayırova İlçe Teşkilatı Yenimahalle Temsilcisi Taner Kum, bu projeyi hayata geçirirken 10 milyon lira gibi dev bir yatırım yapıyoruz diyerek, övünenler şu anda kent parkın düştüğü bu durum karşısında acaba ne açıklama yapacaklar, diyerek tepkisini dile getirdi.

HARABEYE DÖNDÜ

İçerideki görüntülerin içler acısı olduğunu belirten Yeniden Refah Partisi Çayırova İlçe Teşkilatı Yenimahalle Temsilcisi Taner Kum, “Kıymetli Çayırova halkının da şahit olduğu üzere, maalesef ki durum içler acısı bir halde. Proje hayata geçirildikten sonra sahipsiz ve ilgisiz bırakılarak, hizmetten geri bırakılmış ve binlerce lira harcanarak yapılan beytülmal ne yazık ki israfa dönüşmüştür. Elektrik panoları, su vanaları, musluklar ve prizler yerlerinden sökülmüş, zarar verilmiş ve kullanılmaz hale gelmiş. Çevre temizliğinin dahi ihmal edildiği ve yapıldığı günden beri kullanılmayan dükkanların camlarının kırıldığını ve bu camları kıran şahısların dükkanların içini harabeye çevirdiğini, içeri de alkol, bali, tiner vb. maddeler kullanılmış ve içeriyi adeta kendilerine mesken edinmişler’’ dedi.

ACİL ÇÖZÜM BEKLİYORUZ

Çayırova Kaymakamlığına konu hakkında dilekçe vererek, sonuna kadar konunun takipçisi olacaklarını belirten Yeniden Refah Partisi Çayırova İlçe Teşkilatı Mahalli İdareler Başkanı Emre Kayaoğlu, “Yapıldıktan sonra amacına uygun olarak bir türlü hizmete sokulamayan ve şimdi de sahip çıkılmayarak binlerce lira zarara sebep olunan kent parkımızın, harabe halinden ve kötü niyetli insanların meskeni haline gelmesinden, Çayırova sakinleri olarak şikayetçiyiz ve konu hakkında yetkililerden acil çözüm bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İsrafa, mı, yanalım, harabeye, dönmesine, mi?,
Yorumlar
Haber Yazılımı