Haber Detayı
15 Ocak 2015 - Perşembe 12:22
 
Kaya İcrasını açıkladı
AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kollarının 9 Aralık’ta gerçekleşen kongrenin ardından Gençlik Kolları Başkanlık görevine seçilen Semih Kaya, önceki gün yeni yönetimi ile ilk toplantısını yaparak, icra kurulunu açıkladı.
Dilovası Haberi
Kaya İcrasını açıkladı

Gençlik Kollarının yeni Başkanı Semih Kaya ve yeni yönetiminin ile ilk toplantısına, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, SKM Başkanı İhsan Şanlı, Ana Kademe Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mahmut Kocabay ve Ana Kademe Tanıtım ve Medyadan sorumlu Başkan Yardımcısı Gökmen Deli ‘de eşlik etti.

 

GENÇLER BİZİM LOKOMOTİFİMİZ

İlk toplantı da gençlerin hepsini tek tek tebrik ederek görevlerinin hayırlı uğurlu olması temennilerinde bulunan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut,”Gençlik Kolları sadece seçimlerde veya programlarda bayrak asan değil, kapı kapı dolaşan, gece gündüz demeden çalışan ayrıca akademik başarılarla ilçemizi temsil eden, projeler üreten, davamızın genç neferleridir. Gençler bizim lokomotifimiz ve iten gücümüzdür.

 

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞACAĞIZ

2014′de iki önemli seçimi başarı ile atlattık. Önümüzde 2015 genel seçimleri var. Allah’ın izniyle teşkilatımızın tüm kademeleri olarak, başarılı bir seçim süreci geçireceğiz. Yeni Türkiye’nin bize ihtiyacı var. İlçemizde yapılacak olan birçok iş var ve Ak kadrolarımızla Dilovası’na yakışır bir şekilde çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Dilovası ilçemizin bizden beklediği hizmetleri yerine getirmek için gece gündüz demeden çalışacağız” dedi. Gençlere çalışmalarında başarılar dileyen AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut konuşmasının ardından toplantıdan ayrıldı.

 

BAYRAĞI DAHA YÜKSEKLERE TAŞIYACAĞIZ’

Toplantıya yöneticileri ile devam eden Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya,” Kongremizden sonra yeni ilçe gençlik kolları yönetimimiz oluştu. Yeni arkadaşlarımızla bu göreve talip olduk. Geçmiş dönemde görev yapan abilerimiz, arkadaşlarımızla çok güzel hizmetler yaptık, çok güzel başarılara imza attık. Yeni arkadaşlarımızla, her zaman devraldığımız bu bayrağı daha ileri taşımanın gayreti içerisinde olacağız.

 

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

3 yıl boyunca bu görevi hepimiz hep birlikte icra edeceğiz. Biz birlik beraberlik içinde, fitne ve fesada yer vermeden her zaman bir birimize kenetlenerek çalışmalarımızı hız kesmeden devam ettireceğiz. Önümüzde ülkemiz için çok önemli bir genel seçim var bu seçimlere de diğer seçimlerde olduğu gibi çok iyi hazırlanacağız ve Allah’ın izni ile alnımızın akı ile bu seçimlerden de ilçemizde, ilimizde ve ülkemizde oy oranımızı yükselterek çıkacağız. Tek gayemiz ve tek temennimiz, bizden önceki abilerimiz ve arkadaşlarımız gibi bayrağı daha yukarıya taşımak ve ilçemize güzel hizmetler kazandırmak olacak. Bu anlamda yeni dönemle ilgili bugün ilk görev dağılımımızı yaptık” dedi.

 

AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları İcra Kurulu listesi şöyle:

AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı: Semih Kaya

Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı: Yakup Demir

Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı: Mehmet Dursun

Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı: Muhammet İnci

Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı: Emirhan Topçu

Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı: Muhammet Kuyulu

Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı: İbrahim Aydemir

Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı: Birol Polat

Ekonomi İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı: Muhammet Kaya

Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı: Muhammet Balta

Üniversitelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı: Arzu Turhan

AR-GE’den Sorumlu Başkan Yardımcısı:  Emre Sarıca

İlçe Sekreteri: Fırat Yıldız

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Dilovası, İlçe, Gençlik, Kollarının, 9, Aralık’ta, gerçekleşen, kongr
Yorumlar
Haber Yazılımı