Kaymakam Kara’dan Darıca Final’e ziyaret
Haber
21 Eylül 2020 - Pazartesi 17:08
 
Kaymakam Kara’dan Darıca Final’e ziyaret
Eğitim Haberi
Kaymakam Kara’dan Darıca Final’e ziyaret

Darıca Kaymakamı Yüksel Kara, Final Eğitim Kurumlarına ziyarette bulundu. Genel Müdür Murat Kaya ve idareciler tarafından karşılanan Kaymakam Kara eğitim-öğretim yılının başlamasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Kaymakam Yüksel Kara, Darıca Final Eğitim Kurumlarını ziyaret etti. Ziyarette yeniden başlayan eğitim-öğretim dönemi hakkında konuşuldu. Kaymakam Kara yeni dönem için “Yeni eğitim-öğretim yılımız ülkemize, milletimize ve ilçemize hayırlı olsun. Tüm okullarımıza, milli eğitim camiasına başarılar dilerim” dedi. Eğitim-öğretim süreci hakkında Kaymakam Kara’ya bilgi veren Darıca Final Okulları Genel Müdürü Murat Kaya yeni başlayan eğitim dönemi öncelikle haftada bir gün şeklinde daha sonraki haftalarda 2 gün olacak şekilde ilerleyeceğini,  pandeminin seyri ve okullardaki duruma bağlı olarak sürecin değerlendirilerek, eğitim konusunda yeni kararlar alınacağını söyledi.

OKULLARIMIZ EĞİTİME HAZIR

Yeni başlayan eğitim-öğretim yılı için alınması gereken önlemlerin hassasiyetle alındığını dile getiren Kaymakam Kara “Covid-19 salgınına karşı alınması gereken önlemleri büyük bir titizlik ile aldık. Çocuklarımızın sağlıklı ve huzur için bir eğitim alabilmeleri için büyük bir emek sarf ettik ve etmeye devam edeceğiz” diyerek okulların eğitime son derece hazır olduğunu dile getirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakam, Kara’dan, Darıca, Final’e, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı