Haber Detayı
17 Haziran 2019 - Pazartesi 10:08
 
MAGSİAD kongreye gidiyor
Marmara Genç Sinoplu İş Adamları Derneği (MAGSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Özçelik yazlı bir açıklama yaparak kongreye gideceklerini duyurdu.
Çayırova Haberi
MAGSİAD kongreye gidiyor

Marmara Genç Sinoplu İş Adamları Derneği (MAGSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Özçelik yazlı bir açıklama yaparak kongreye gideceklerini duyurdu. Başkan Özçelik yaptığı açıklamada, “Yönetim kurulumuzda aldığımız karar ile bayrağın daha ileri taşınması ve hemşerilerimizin daha güzel çalışmalar ile bölgemizde en iyi şekilde temsil edilmesi amacı ile 18.06.2019 tarihi ile olağanüstü kongre kararı alınmıştır. Bu güne kadar eksiğiyle fazlasıyla layığı ile görevi yürütmeyi kendimize şiar edindik. Göreve geldiğimiz günden beri tüm yönetim kurulumuz ile birlikte aşk ve şevk ile çalıştık, hemşerilerimizi en güzel şekilde temsil etmeye çalıştık.

TEMSİL ETMEYE DEVAM EDECEKLER

Büyüklerimizden öğrendiğimiz bilgiler dahilinde bayrağın daha ileriye taşınması taze kan ile gerçekleşecektir şiarı ile alınan değişim kararını kamuoyu ile paylaşmaktan onur ve şeref duyuyorum. Sinop dışında en çok Sinoplu’nun yaşadığı Çayırova ilçemizden çıktığımız bu yolda En mutlu şehir Sinop namına erişmiş tüm hemşerilerimizin bugünden sonra derneğimiz tarafından en güzel şekilde temsil edilmeye devam edecektir. Kongrede aday olacak tüm arkadaşlara başarılar dilerim. Saygı ve sevgilerimle” ifadelerine yer verdi.

HABER: KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: MAGSİAD, kongreye, gidiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı