Haber Detayı
28 Mayıs 2020 - Perşembe 22:48
 
“Mahallemizde hizmet yok!”
GEBZE BELEDİYE BAŞKANI ZİNNUR BÜYÜKGÖZ’E ÇAĞRI!
Gebze Haberi
“Mahallemizde hizmet yok!”

Beylikbağı Mahalle Muhtarı Mesut Albayrak, “Bizler siyaset peşinde koşan insanlar değiliz. Siyaset peşinde koşanlar için çalışıyoruz ancak pek bir hizmet göremiyoruz” dedi.

Covid-19 tedbirleri kapsamında telekonferansla; Beylikbağı Mahalle Muhtarı Mesut Albayrak ile görüşme gerçekleştirdik. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün ve kendilerinin bir yılını değerlendiren Albayrak, “İlk dönemim olan mahalle muhtarlığımda 1 yıl boyunca mahallemizde ihtiyaç sahiplerine ihtiyaçlarını ulaştırdık. Yapılan hayırları ve yardımları afişe etmeden yaptık. Belediye ve AK Parti ilçe teşkilatının mahallemizle olan iletişimi zayıf. Bizler daha sık iletişim kurmak isteriz. Diğer siyasi partiler geldi. Mahallemizde sağlık ocağı olmadığı için belediye başkanımızdan sağlık ocağı yapılması konusunda destek istemiştik ancak sağlık ocağı alanı bulunmadığını söyledi.

ALTGEÇİT YA DA ÜSTGEÇİT İSTİYORUZ

Mahallemizden geçen Yeni Bağdat Caddesi mahallemizi ikiye ayırdı. Burası içim mahallemize altgeçit, üstgeçit ya da bir ışıklandırma istemiştik; çünkü çok fazla kaza oluyor. Ancak bu da gerçekleşmedi. Mahallemizde yapılan İSU çalışmalarından memnunuz ancak Park Bahçeler ve Fen İşleri çalışmalarından memnun değiliz. Bizler siyaset peşinde koşan insanlar değiliz. Siyaset peşinde koşanlar için çalışıyoruz ancak pek bir hizmet göremiyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Mahallemizde, hizmet, yok!”,
Yorumlar
Haber Yazılımı