Haber Detayı
15 Temmuz 2020 - Çarşamba 14:50
 
Maskelerin dağıtımı yapıldı
Dilovası Haberi
Maskelerin dağıtımı yapıldı

Salgınla mücadele noktasında Kocaeli Büyükşehir, Dilovası EKOSDER ve Dilovası Bingöllüler Derneği ortaklaşa davranarak büyük bir çalışmaya imza atarken dağıtım töreni de gerçekleştirildi.

Kocaeli Büyükşehir, Dilovası EKOSDER ve Dilovası Bingöllüler Derneği işbirliği ile üretilen 41.000 adet maskenin ücretsiz dağıtımı töreni Dilovası Belediyesinde yapıldı.  Gerçekleştirilen törene Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak da katıldı. Ücretsiz maske dağıtımı gerçekleşirken salgınla mücadele konusunda en büyük önlemlerden birisi olan maskelerin dağıtımı yapıldı. Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak “Herkese hayırlı olsun” dedi.

TAM 41000 MASKE ÜCRETSİZ 

41.000 adet maskenin ücretsiz dağıtımıyla salgınla mücadele noktasında büyük bir hizmet yapılırken maskeler ücretsiz dağıtılarak bir önemli işe daha imza atılmış oldu. Büyükşehir Başkan Vekili Yaşar Çakmak ve katılımcılar gerçekleşen törenle bir araya gelirken tüm katılımcılar programa maskeyle katıldılar. Salgınla mücadele noktasında Kocaeli Büyükşehir, Dilovası EKOSDER ve Dilovası Bingöllüler Derneği ortaklaşa davranarak büyük alkış aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Maskelerin, dağıtımı, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı