Haber Detayı
10 Temmuz 2020 - Cuma 16:53
 
“Nihat Bey gibi isimlerin sayısı artmalı”
Kocaeli Haberi
“Nihat Bey gibi isimlerin sayısı artmalı”

Kocaeli Ağrı Dernekleri Federasyonu(KADEF) Başkanı Ömer Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri Ümit Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Yıldırım’ı ziyaret etti. KADEF Başkanı Yıldırım’a ziyarette Dilovası Ağrılılar Derneği Başkanı Nihat Aba ve Darıca Ağrılılar Derneği Başkanı Talat Aydemir de eşlik etti. 

Nihat Yıldırım’ın medya sektörüne girmesinden duyduğu mutluluğu dile getiren KADEF Başkanı Ömer Yıldırım, “Nihat Bey, vizyonu ve beşeri ilişkileri ile toplumda kabul görmüş, bu şehre layıkıyla hizmet etmiş saygın bir büyüğümüz. Nihat Bey gibi toplumun menfaatlerini koruyan isimlerin sayılarının artmasını diliyorum. Basın camiasında Abbas Bey ile yapmış olduğu güç birliği bizi ayrıca mutlu etti. Ümit Medya’nın başarısı bizi daha da mutlu edecektir. Federasyon ve dernekler olarak her daim yanınızdayız” dedi.  

YILDIRIM: KADEF İYİ BİR İVME YAKALADI 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nihat Yıldırım, “KADEF kurulalı kısa bir süre olmasına rağmen, aktif çalışmalarıyla örnek bir profil çizdi. Ömer Bey’in başkanlığında iyi bir ivme yakalayan KADEF yönetimini tebrik ediyor, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Nihat, Bey, gibi, isimlerin, sayısı, artmalı”,
Yorumlar
Haber Yazılımı