Haber Detayı
08 Ocak 2015 - Perşembe 12:03
 
Plakadan hasar kayıt ayrıntıları
Plakadan teşefon ile Araç hasar kayıt sorgulama hasar kayıt detaylarına yönelik bilgiler ve hasara yönelik diğer tüm ayrıntılar…
- Haberi
Plakadan hasar kayıt ayrıntıları

 

Plakadan telefon ile Araç hasar kayıt sorgulama hasar kayıt detaylarına yönelik bilgiler ve hasara yönelik diğer tüm ayrıntılar… işlemleri ile hem aracınızın hasar sorgulama sistemine bağlı olarak geçiş bilgilerini net olarak öğrenecek hem de benzer şekilde aracın hasarına bağlı olarak oluşan hasar sistemi ile ilgili bilgileri öğreneceksiniz. Hızlı Geçiş Sistemi ülkemizde birçok noktada aktif olarak tercih edilmektedir. Özellikle yollarımızın çok güzel bir şekilde dizayn edilmesi ile birlikte baktığımız zaman her noktada araçların sağlıklı bir şekilde geçişlerinin sağlamsına yönelik olarak hgs geçiş noktaları konulmuştur. Fakat buralardan umarsızca geçişler araç hasarlarına sebebiyet verebilmektedir.

Hasar detaylarına yönelik bilgiler sorgulama, araç kazasın öğrenme öğrenme ve hgs ile ilgili diğer tüm işlemler bu yönü ile ilgili online sorgulama sayfası aracılığı ile elde edilebilmektedir. Aracınızın geçiş aşamasında yaşadığı herhangi bir sorun için hgs müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek hgs kartınıza yönelik işlemleri yapabilirsiniz. Hızlı geçiş sistemine yönelik olarak sorgulama işlemlerinin her biri online olarak internet üzerinden yapılabilmektedir. Bu sorgulamalar için aşağıda bulunan kaynak linkler takip edilebilir ve buradan sorgulama işlemleri gerçekleştirilebilir. Araç hasar sorgulama genel olarak iki şekilde yapılmaktadır. Bunlar plakadan araç hasar sorgulama diğerinde ise 5664 plakadan araç hasar detay bilgilerini öğrenme şeklindedir. Her iki sorgulama ekranında da araç hasarlarına ulaşılabilmekte ve sorgulama sorunsuz olarak yapılabilmektedir. Aşağıda araç hasar bilgilerinin öğrenileceği mecralar bulunmaktadır. Buradan sorgulama hizmetlerini yapabilirsiniz.

İNTERNETTEN HASAR KAYDI SORGULAMA EKRANI

TELEFON İLE HASAR KAYDI SORGULAMA EKRANI

Hızlı geçiş sistemine yönelik ile ilgili sorgulamaların yanında yine araç ile ilgili yoğun olarak gerçekleştirilen sorgulamalardan biri de araç hasar sorgulama ve hasar kayıt dökümü alma işlemleridir. Araç hasarı günümüzde iki şekilde öğrenilmektedir. Bunlardan ilki aracın telefonla yani 5664 numaralı sms hattı aracılığı ile öğrenme işlemi diğeri ise yine online olarak Sigorta Bilgi gözetim merkezi sistemi üzerinden aracın hasar kayıt detaylarının öğrenilmesinin sağlanmasıdır. SBM hasar kaydı sorgulama işlemlerinin her biri rutin olarak sayfa üzerinde kolaylıkla yapılabilmektedir. Eğer aracınız herhangi bir kazaya karışmışsa veya kaza ile ilgili detayları var ise bunun için yapmanız gereken şey tramer hasar kaydı öğrenme ile işlemleri yapmanız olacaktır. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Plakadan, hasar, kayıt, ayrıntıları,
Yorumlar
Haber Yazılımı