SEDAŞ Dilovası’nda hizmet devam ediyor
Haber
06 Ağustos 2020 - Perşembe 20:25
 
SEDAŞ Dilovası’nda hizmet devam ediyor
Dilovası Haberi
SEDAŞ Dilovası’nda hizmet devam ediyor

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’in girişimleri sonucu ilçeye açılan SEDAŞ irtibat noktası Dilovalıların sorunlarına çözüm bulmaya devam ediyor.

Dilovası ilçe sakinleri SEDAŞ’la ilgili yapılacak işlemler için başka ilçelere gitmemesi SEDAŞ ile görüşmeler gerçekleştiren Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’in girişimleri sonucunda geçtiğimiz aylarda SEDAŞ irtibat noktası açılmıştı. Vatandaşlar SEDAŞ’ta sorunlarını çözerken Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’e teşekkür etti. SEDAŞ hizmet noktasında bayram tatilinin ardından Dilovalılara hizmetler kaldığı yerden devam ediyor.

MAKAMIMIZDA OTURMAYACAĞIZ

Konu ile ilgili açıklama yapan Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, “SEDAŞ İrtibat noktamız, Dilovası halkımızın sorunlarını yerinde çözmeye kaldığı yerden devam ediyor. Vatandaşlarımızın kendi işlemleri için diğer ilçelere gitmemesi için elimizden gelen gayreti göstermeye, makamımızda oturmamaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın daha iyi hizmet alabilmesi için tüm gayretimizle çalışıyoruz” dedi.

İRTİBAT BÜROSUNDA VERİLEN HİZMETLER

Emniyet Mofolleri, Ağaç Kesimleri, Direk Deplaseleri, Yanan Hasarlı Cihazlar, Armatür Talepleri, Okunmayan Sayaçlar, Dilekçe Başvuruları, Kaçak ihbar ve itirazlar, Kaçak icra takibi ve Sayaç işlemeleri (yanan yada arızalı olan sayaçlar)

Kaynak: Editör:
Etiketler: SEDAŞ, Dilovası’nda, hizmet, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı