Haber Detayı
23 Ocak 2015 - Cuma 17:08
 
Sonunda onlarda mahkemelik oldu
Geçtiğimiz yıllarda yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen ünlü türkücü Alişan ile Demet Akalın'ın aralarından su sızmıyordu. Taki ikilinin arasına kara kedi girene kadar.
- Haberi
Sonunda onlarda mahkemelik oldu

Demet Akalının kardeşi Emir Çağ Adanur kendine ait olan tweet hesabından 'Senide o travesti yeğenlerinide ben

acıtacağım. 2013'ün en iyi düğün sanatçısı ödülünü ...' yazarak tweet atmasıyla tarafların kavgası çığ gibi büyümüştü. 

Bu olayın üzerine ünlü türkücü Alişan, avukatı aracılığı ile savcılığa kişilik haklarına saldırı gerekçesi ile suç duyurusunda bulundu. Dosyayı inceleyen savcı Emir Çağ Adanur hakkında kişilik haklarına saldırı gerekçesi ile ceza davası açılmasına karar verdi.

'Şüphelinin beyanına baş vurulmasının ardından incelenen soruşturmada hesabın kendisine ait oldugunu fakat şifresinin başkaları tarafından bilindigini dile getirsede hesabının kopyalandığına dair bir beyanı bulunmadığı ve şifrenin başkalarının tarafından bilinip kaldırılmadığı, sorumluluğu ortadan kaldırmadığı CMK 253/7 maddesi geregi uzlaşma sağlanamadığı anlaşılmakta.

CMK 175/1 maddesi gereği iddianamenin kabülü ile şüphelinin üzerine atılı suçu nedeniyle yargılanmaının yapılarak eylemine uyan yukarıda belirlenen sevk maddeleri uyarınca cezalandırılmasına karar verilmesi talep ve iddia olunur.'

Alişan ve Demet Akalın mahkemelik oldu

Kaynak: Editör:
Etiketler: Geçtiğimiz, yıllarda, yedikleri, içtikleri, ayrı, gitmeyen, ünlü, türkücü, Alişa
Yorumlar
Haber Yazılımı