Haber Detayı
09 Ocak 2015 - Cuma 10:10
 
Taner'in Başı Belada!
Sahte biletle poz verip şaka yapan Taner Sanduvaç'ın alacaklıları, iş adamının peşine düştü. Sanduvaç "Bu şakayı herkes yaptı, bir tek bende dedikodu çıktı" dedi
- Haberi
Taner'in Başı Belada!

Niğdeli iş adamı Taner Sanduvaç, yılbaşı gecesi üzerinde tahrifat yaparak numaralarını değiştirdiği piyango biletiyle çektiği fotoğrafları Facebook'ta paylaştı. Milli Piyango'nun yılbaşı büyük ikramiyesinin 4 talihlisinden biri olduğu sanılan Sanduvaç, bir anda Türkiye gündemine oturunca fotoğrafı kaldırıp şaka yaptığını açıklasa da, başına dert aldı.

"BORÇLARIM VE ALACAKLARIM VAR"

İddiaya göre Sanduvaç'ın şaka yaptığına inanmayan alacaklılar, iş adamının kapısını aşındırmaya başladı. Sabah'ın telefonla ulaştığı Taner Sanduvaç, "Çocukların yaptığı şakayı sosyal medyada sadece birkaç dakika yayımlayıp kaldırdık. Bu şakayı Niğde'de birçok kişi yaptı. Onlarınki günlerce kaldı, kimse bir şey demedi. Her iş adamı gibi benim de borçlarım ve alacaklarım var" dedi.

"KENDİ BİLETİMDEN ŞÜPHE ETTİM"

Yılbaşından 5 gün sonra ortaya çıkan 30 yaşındaki gerçek talihli işçi de Sanduvaç'a tepki gösterdi: "O fotoğrafları görünce kendi biletimden şüphe ettim. Kimseye bir şey soramadım. Tatil günlerinin bitmesini iple çektim. Gerçek talihlileri sıkıntıya sokmaya ne hakları var" dedi.

 

Sahte Biletle Poz Veren İş Adamının Başı Belaya Girdi,

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sahte, biletle, poz, verip, şaka, yapan, Taner, Sanduvaçın, alacaklıları, iş, ad
Yorumlar
Haber Yazılımı