979-072-9717
Haber Detayı
24 Temmuz 2019 - Çarşamba 19:02
 
Temizlik İşleri Ekipleri Her Yerde
Gebze Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri hız kesmiyor. Belediye yetkilileri vatandaşlara; hepimizin ortak kullanım alanı olan çevremize bilinçsiz bir şekilde atıklarını atan kişileri, sağlıklı çevre sağlık bir yaşam için uyarmaları ricasında bulunuyor
 
 
 
Gebze Haberi


Gebze Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri hız kesmiyor. Gebze’nin dört bir yanında çalışmalarına devam eden Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri, vatandaşlardan gelen şikayet ve talepleri de değerlendirerek temizlik işlerini sürdürüyor. Bilinçsiz bir şekilde atılan çöpler nedeniyle kirlenen Alaettin Kurt Şehir Stadı’nın çevresinde çalışma başlatan temizlik işleri ekipleri, çevreyi pırıl pırıl hale getirdi.

TEMİZ BİR ÇEVRE İÇİN…

Gebzelilerin daha steril ve temiz bir çevrede yaşamlarını sürdürmeleri amacıyla başlatılan çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini dile getiren Gebze Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri vatandaşlara; hepimizin ortak kullanım alanı olan çevremize bilinçsiz bir şekilde atıklarını atan kişileri, sağlıklı çevre sağlık bir yaşam için uyarmaları ricasında bulunuyor.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Temizlik, İşleri, Ekipleri, Her, Yerde,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı
979-072-9717